Eda Taşpınar’ın pişmanlığı

Eda Taşpınar'ın pişmanlığı

Sosyete’nin gözde ve bir o kadarda güzel isimlerinden Eda Taşpınar’ın geriye döndüğünde düzeltmek istediği şeyler var. Taşpınar, “Bunların başında da, bu zamana gelene kadar babası ile çok fazla tartışması nedeni ile geri dönüp, babam ile olan ilişkimi en başından sağlıklı bir şekilde kurmayı denerdim” diyor.

Milliyet’in Eda Taşpınar ile yaptığı röportajda soru-cevap yöntemi ile ilerlendi. Sosyetik ismin en merak ettiği şeyler arasında ise, ölüp, geri dönerek “ölmenin nasıl bir his olduğunu” bilme arzusu bulunuyor.

PİŞMANLIK

Hayatın, kendi kurallarını her defasında çiğnediğinden yakınan Taşpınar, bu şartlara ayak uydurmayı tercih ederken, ego’ların ise hapsedilmesinden yana olduğunu vurguluyor. Kişiliğini en iyi siyah panter’in tanımladığını ve karar alırken kalbine öncelik verdiğini de belirtmeyi ihmal etmeyen Taşpınar, birde not düşüyor! “Duygular çok aptal”..

Atatürkçü olması ile de bilinen güzel ismin, hangi dünya yıldızı ile fotoğrafınız olmasını isterdiniz sorusuna da verdiği cevapla alkışları topluyor. “Dünyaya tek bir lider geldi, o da Türklerin başına geldi demişler: Atatürk’le”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*