Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ediz’den ilk konseri için harbiye çıkarması!

Televizyon

Ediz’den ilk konseri için harbiye çıkarması!

Son dönemlerin en popüler şarkıcıları arasına adını yazdırma başarısı gösteren 27 yaşında ki şarkıcı, dün ilk kez Harbiye Açık Hava sahnesine çıktı, Harbiye’de ki ilk performansı, “harbiye’ye çıkarma yaptı” olarak yorumlandı.

Ediz’in konserine olan ilgi o kadar yoğundu ki, onu izlemeye gelen müzikseverler merdiven biletlerine bile razı oldu. Konserine olan ilginin bu kadar büyük olması da Ediz’i coşturunca, sahnede ki performansı, ekibi ile dansları ile adeta görsel bir müzik şöleni sundu.

ediz harbiye açık hava konseri

Olmamış mı? şarkısı ile konserine başlayana şarkıcı, asansör sistemi ile sahneye giriş yaptı ve heyecanını “Şu anı yaşamak o kadar kıymetli ki… İlk Harbiye’m. Bir hatamız olursa affedin. Bugün sadece benim için değil sizin için de unutulmaz bir gece olsun istiyorum. Her birinize geldiğiniz için teşekkür ederim. Şeref verdiniz bize.” sözleri ile yansıttı.

Başarılı şarkıcının bu mütevazi tavrı üstüne “Sen Dünya Starısın!” diye bağıran bir hayranına da bu sefer mütevaziliği elden bırakıp “Dünya starıyım da dünyanın haberi yok daha. Ama olacak inşallah.” diyerek cevap verdi.

An’ın, hayatı yaşamanın kıymetini özellikle en yakınlarının yaşadığı kanser hastalığı nedeni ile daha iyi anlayan Ediz, “hayatınızı yaşayın, hiç bir şeyi kaçırmayın” dedi. Dayı olacağı müjdesini de hayranları ile paylaşan Ediz, hayatımın kadınları burada diyerek, şimdi sağlıklarına kavuşmuş olan annesi-anneannesi ve teyzesinin yaşadığı kanser hastalığın ile ilgili hiç biri kafasına takmadı, hatta aralarında benim kanserim seninkinden büyük diye birbirlerine takılıyorlardı, hep umutluydular diyerek de öncesinde söylediği hayatınızı yaşayın, umutlarınızı takip edin sözüne atıfta bulunmuş oldu.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı