Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı mı?

Dizi Haberleri

Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı mı?

İnternet dizisi Yaşamayanlar’ın ardından Çarpışma dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Efecan Şenolsun’un Çarpışma dizisinde ki durumu merak konusu oldu.

Efecan Şenolsun Çarpışma dizisinin kadrosundan çıkartıldı mı?

Yaşamayanlar isimli ilk Türk vampir dizisinde rol alan Şenolsun, rol arkadaşı Elit İşcan tarafından şikayet edilmiş, Şenolsun’un kendisini taciz ettiği ve küfürler ettiğini açıklamıştı.

Bu iddiaların ardından Elit İşcan’ın açıklamalarını yalanlayan Efecan Şenolsun’un Çarpışma dizisinde ki rolünün akıbeti de merak edilmeye başlandı, zira dizinin çekimlerinde Efecan Şenolsun’un hayat verdiği Yakup karakteri ile ilgili sahneler çıkartıldı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı ‘basit cinsel saldırı, cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından hakkında soruşturma başlattığı Şenolsun’U ifade vermek için adalet sarayına çağırdı. Bu gelişmelerin ardından dizi setinde dikkat çeken bir değişim yaşandı.

Alkollü bir şekilde sete geldiğini kabul eden ancak taciz iddialarını reddeden, Şenolsun’un sahnelelerinin değişen çekim programında olmaması oyuncunun kadrodan çıkartılıp çıkartılmadığının merak edilmesine neden oldu.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı