Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Efecan Şenolsun taciz iddialarına yanıt verdi

Magazin

Efecan Şenolsun taciz iddialarına yanıt verdi

Elit İşcan’ın, Efecan Şenolsun’un kendisini Yaşamayanlar setinde taciz ettiğine yönelik iddialarına, Şenolsun’dan yanıt geldi.

Efecan Şenolsun taciz iddialarına yanıt verdi

Blutv’de yayınlanan ve hayal kırıklığı yaratan dizinin setinde yaşanan ‘taciz’ iddiası kulisleri hareketlendirdi. Oyuncular sendikası, Talat Bulut’ta ortalık ayağa kalkarken, Elit İşcan’da bunca zaman nasıl sessiz kalındığını sorguladı.

Elit İşcan’ın kendisini taciz ettiğini iddia ettiği Efecan Şenolsun’dan ise, sosyal medyanın gündemine oturması sonrasında ilk açıklama geldi. İşte Efecan Şenolsun’un iddialara yönelik yaptığı açıklama:

“Yaklaşık 5 ay önce Elit İşcan ile aramızda ‘sözlü’ bir olay yaşandı. O güne kadar yakın iki çalışma arkadaşıydık. Ancak o günden sonra hakkımda ‘asılsız’ bazı iddialarda bulunmaya başladı. Avukatımla aldığım karar neticesinde 5 aydır susuyorum ve bekliyorum. 5 ay içerisinde sektörde hakkımda sürekli konuşarak kamuoyu yaratmaya çalıştı, anlatımları değişti. Kamuoyu yaratmak için gerçek dışı şeyler anlatmaya başladı. Asıl bu 5 aydır bana taciz ve mobbing yapıldı. Bu iddialara karşılık bende bugünden itibaren gerekli hukuksal süreci başlatıyorum. Çünkü iddialar art niyetlidir. Kamuoyundan hukuksal süreç tamamlanana kadar duyarlı olmalarını ve bana karşı başlatılan linç kampanyasına iştirak etmemelerini rica ediyorum.

Efecan Şenolsun”

efecan şenolsun taciz açıklama

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı