Efecan Şenolsun taciz iddialarına yanıt verdi

Efecan Şenolsun taciz iddialarına yanıt verdi

Blutv’de yayınlanan ve hayal kırıklığı yaratan dizinin setinde yaşanan ‘taciz’ iddiası kulisleri hareketlendirdi. Oyuncular sendikası, Talat Bulut’ta ortalık ayağa kalkarken, Elit İşcan’da bunca zaman nasıl sessiz kalındığını sorguladı.

Efecan Şenolsun’dan Açıklama

Elit İşcan’ın kendisini taciz ettiğini iddia ettiği Efecan Şenolsun’dan ise, sosyal medyanın gündemine oturması sonrasında ilk açıklama geldi. İşte Efecan Şenolsun’un iddialara yönelik yaptığı açıklama:

“Yaklaşık 5 ay önce Elit İşcan ile aramızda ‘sözlü’ bir olay yaşandı. O güne kadar yakın iki çalışma arkadaşıydık. Ancak o günden sonra hakkımda ‘asılsız’ bazı iddialarda bulunmaya başladı. Avukatımla aldığım karar neticesinde 5 aydır susuyorum ve bekliyorum. 5 ay içerisinde sektörde hakkımda sürekli konuşarak kamuoyu yaratmaya çalıştı, anlatımları değişti. Kamuoyu yaratmak için gerçek dışı şeyler anlatmaya başladı. Asıl bu 5 aydır bana taciz ve mobbing yapıldı. Bu iddialara karşılık bende bugünden itibaren gerekli hukuksal süreci başlatıyorum. Çünkü iddialar art niyetlidir. Kamuoyundan hukuksal süreç tamamlanana kadar duyarlı olmalarını ve bana karşı başlatılan linç kampanyasına iştirak etmemelerini rica ediyorum.

Efecan Şenolsun”

efecan şenolsun taciz açıklama

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*