Ekim ayının en çok konuşulan ünlüsü Berkay oldu

Ekim ayının en çok konuşulan ünlüsü Berkay oldu

Medya Takip Merkezi tarafından her ay düzenlenen, ünlü isimlere ilişkin yapılan haber listesi tamamlandı. Ekim ayının en çok konuşulan ismi, Arda Turan’ın kavgada burnunu kırdığı popçu Berkay oldu.

Hakkında yazılı basında hakkında 647, görsel basında 1.300, internet medyasında ise 19.104 haber ile toplamda 21.051 haber yapılan Berkay Şahin, listenin ilk sırasında yer alırken, toplam haberde 2. sırada ki isme neredeyse 2 kat fark attı.

Vefatı ile herkesi yasa boğan Türkiye’nin duayen fotomuhabirlerinden Ara Güler, yazılı basında hakkında 617, görsel basında 1.084, internet medyasında ise 8.818 haber ile toplamda 10.519 haberle Ekim ayının en çok konuşulan ikinci ismi oldu.

Kaçış Sendromu

Evinin banyosunda düşüp kayması sonrasında hastanede tedavi görürken, ‘kaçış sendromu’ hastalığının nüksetmesi sonrasında yoğun bakımda uyutularak tedavi edilen, sevenlerini korkutan Mehmet Ali Erbil’in, yazılı basında hakkında 147, görsel basında 255, internet medyasında ise 5.123 haber ile toplamda 5.525 haberi yapıldı. Ünlü şovmen bu haber sayısı ile listede 3. sırada yer aldı.

Karakomik Filmlerin 3. serisi için hazırlıklara başlayan, yeni bir stand up gösterisi için de kolları sıvayan Cem Yılmaz toplam 5.234 haber ile listenin dördüncü sırasında yer alırken, eşinden boşanan ve evine haciz gelmesi ile bir süre gündemden düşmeyen Demet Akalın’da 5.129 haber ile beşinci sırada yer aldı.

Yaz ayının ‘taciz iddiaları’ nedeniyle en çok konuşulan ismi olan Talat Bulut’ta, 35 isimden oluşan listede 1.782 haber ile son sırada yer aldı.

ekim ayı en çok konuşulan ünlü isimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*