Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ekmek Teknesi’nin Sonnur’u bakın ne yapıyor

Magazin

Ekmek Teknesi’nin Sonnur’u bakın ne yapıyor

Bir dönemin en çok izlenen televizyon dizilerinden olan ve adını efsaneler arasına yazdıran Ekmek Teknesi’nin genç oyuncusu Arzu Oş, Nişantaşı City’s’de objektiflere takıldı.

Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u bakın ne yapıyor

Kendisi gibi oyuncu Sergen Önal ile bir koltuğa sığmaya çalışıp, selfie çekerken kahkahalar atan güzel oyuncu bu sıralarda çekildiğini fark etmemişti. Çekildiğini anlayınca bir anlık şaşkınlık yaşayan güzel oyuncu, daha sonra basın mensupları ile ayak üstü sohbet etti.

Ekmek Teknesi ile ünlenip, ardından Kızlar Yurdu ve son olarak da 2007’de Sevgili Dünürüm’de oynayan ve ondan sonra ekranlardan uzaklaşan oyuncu, o hallerinin çekilmesinden ötürü “Aman Allah’ım öyle çektiniz mi? Farklı bir selfie yapalım dedik, yakalandık” dedi.

arzu oş selfie

Oyunculuğu bırakmayıp, tiyatro’da buna devam ettiğini söyleyen Arzu Oş, aynı zamanda Dijital Pazarlama üstüne de Bilgi Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptığını açıkladı.

Dizi teklifleri geldiğini ancak sıcak bakmadığını söyleyen Oş, “Kendimi tiyatroya verdim. Dasdas’da Mert Fırat ile tiyatro projesine ortak oldum.” dedi.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı