Elif’in 5.sezonunda Küçük Elif’in dramı devam edecek

Elif'in 5.sezonunda Küçük Elif'in dramı devam edecek

Türkiye’nin primetime saatinde yayınlanan tek günlük dizisi olan Elif, Kanal 7’de yayınlanmasına rağmen 5. sezonuna devam edebilecek bir izlenme oranı ile Kanal 7’nin yüzünü güldüren bir yapım.. Malum Kanal 7’nin tek Türk dizisi de Elif.

Hint dizilerini Türkiye’ye kazandırarak iyi izlenmeler elde eden Kanal 7, Elif’in de arkasında durmaya devam ediyor. Yeni sezona daha güçlü başlamak için 5 yeni karakteri izleyicisi ile tanıştıracak.

4 sezon boyunca yüzünü güldürmedikleri Elif’in 5. sezonunda da dramını izleyeceğiz. Küçük Elif’i bol bol ağlatmayı planlayan senaristlerin Elif’i okula gönderip göndermeyecekleri de diziyi takip eden isimlerin merak ettiklerinin başında yer alıyor.

Bu arada Elif dizisinden pek çok insan, hatta televizyonculuk sektöründe yer alan isimler bile bilmiyor olabilir ancak yurt dışında büyük başarılara imza atan bir yapım.

2016 yılından bu yana Şili’nin TVN kanalında yayınlanan Elif, 20 aylık yayın hayatına ulaştığı Şili’de en çok izlenen Türk yapımı olma ünvanını elinde bulunduruyor. Dizi Şili dışında Endonezya, Kolombiya, Peru, Kosta Rika, Arjantin, Meksika, Paraguay ve Porto Riko yanı sıra daha pek çok Latin Amerika ülkelerine de ihraç edildi. Ve Cannes Film Festivali’nde gösterilen ilk ve tek günlük Türk dizisi oldu.

Hazır yeni oyuncularından da bahsetmişken hemen hangi isimlerin diziye katıldığını da hatırlatalım: No 309’da Doktor Onur’u oynayan Fatih Ayhan, Mahir karakteriyle, son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan tanınmış oyuncu Cem Kılıç, Levent rolü ile, Uçurtmayı Vurmasınlar isimli Türk filmi ile hafızalarda yer edinen Özlem Savaş, Kıymet rolü ile, 4N1K İlk Aşk dizisinden de tanınan Hasan Denizyaran, Akın rolü ile ve Çağlar Ozan da Tufan karakteri ile yeni sezonda Elif’in kadrosunda yer alacaklar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*