Elimi Bırakma şah’a kalkarken, Keşke Hiç Büyümeseydik finale yürüyor

Elimi Bırakma şah'a kalkarken, Keşke Hiç Büyümeseydik finale yürüyor

Elimi Bırakma bu kadar başarılı izlenme oranlarını sürdürürken, geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile dün de ikinci bölümü ile ekranlara gelen Keşke Hiç Büyümeseydik hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor.

TRT 1’in sevilen dizisi Elimi Bırakma dün ekranlara gelen bölümü ile total, ab ve 20+abc1 gruplarında açık ara lider olarak kanalın, ekibin ve yapımcıların yüzünü güldürmeye devam ederken, dönem dizilerinin ustası Birol Güven imzalı Keşke Hiç Büyümeseydik çöküşünü sürdürüyor.

Reyting savaşları sürüyor

İlk bölümünde 2.64 reyting alarak total grubunun 7. sırasında yer alan Keşke Hiç Büyümeseydik, dün ekrana gelen bölümünde reyting kaybı yaşayıp 2.44 reyting ile total grubunun 11. sırasında yer aldı.

Tüm gruplarda olduğu gibi total’inde lideri olan Elimi Bırakma 5.66 reyting ile birinci olurken, TV 8’in çok iddialı bir şekilde başlangıç yapan formatı Masterchef izlenme oranlarında başarısını sürdürüp, Cumartesi gününde olduğu gibi Pazar günüde dördüncü oldu.

Kanal D’de yayınlanan yabancı sinema filmi Cehennem ilginç bir başarı ile günü ikinci sırada tamamlarken, yaz aylarını renklendiren Yaparsın Aşkım’da 3.61 reyting ile grubun üçüncüsü oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*