Elimi Bırakma’nın Cansu’su Cemre Gümeli: “Oyunum ile anılmak isterim” dedi

Elimi Bırakma'nın Cansu'su Cemre Gümeli: "Oyunum ile anılmak isterim" dedi

Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan Tatlı İntikam dizisinde Simay karakteri ile bir anneyi oynayan 27 yaşında ki güzel oyuncu, şimdilerde ise farklı bir karakter ile Elimi Bırakma’da beğenilen bir performans sergiliyor.

Aynı zamanda tiyatro oyunculuğu da yapan Gümeli, Kumbaracı50’de III. Richard oyununu sahnelemeye devam eden isimler arasında yer alıyor. Kariyer için şans faktörünün önemli olduğuna inanan Gümeli, kendisi de şanslı görüyor, öyle ki Amerika’dan dönüşü sonrasında ki bir kaç ayda ses getiren Tatlı İntikam projesinin içinde yer alma fırsatı bulmuştu. O nedenle doğru yer, doğru zaman faktörünün getirdiği fırsatları da önemsiyor.

ANILMAK İSTERİM

Başkaları ile rekabete girip, onlarla yarışarak kendisini yıpratmaktansa kendi ile yarışmayı, kendini zorlamayı tercih ettiğini belirten güzel oyuncu, duygusal anlamda kendisini hayat verdiği Cansu karakterinden farklı tanımlıyor ve Cansu karakterinin aksine “sakinim ve aldığım kararlarda mantığı devre dışı bırakmam” diyor.

Sektör içerisinde yakışıklı oyuncu – güzel oyuncu algısının hat safhada olduğu vurgusunu yapan Gümeli, güzelliğine rağmen, b”en güzelliğim ile değil, yaptığım işlerde ortaya koyduğum başarı ile anılmaktan yanayım” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*