Emina Jahovic aşk iddialarını yalanlamıyor

Emina Jahovic aşk iddialarını yalanlamıyor

Mustafa Sandal’dan boşandıktan sonra oldukça kilo veren, psiyatrist olan kardeşi ile de seanslar yaptığını açıklayan Emina Jahovic’in adı ünlü iş adamı Sadettin Saran ile anılıyor.

Geçtiğimiz günlerde Helin Avşar’ı gözetleyen bir ismi dövdürdüğü iddiası ile adı gündeme gelen iş adamı ile Emina Jahovic’in aşk yaşadığı iddiaları kulislerde konuşulmaya başlarken, her iki taraftan da buna ilişkin bir inkar ya da doğrulama gelmedi.

Bir kaç saat boyunca kuaförde kalıp kapsamlı bir bakım yaptıran Jahovic, mekan çıkışında kendini bekleyen basın mensuplarını görünce, alelacele arabasına yönelik sorulardan kaçmaya çalıştı.

İddiaları Yalanlamadı

O sırada muhabirlerden birinin Sadettin Saran ile ilgili bir soru yöneltmesi ile sinirleri zıplayan Jahovic’in ters ve sinirli bakış tedirgin etti. Muhabir ise niye kızıyorsunuz dese de Jahovic oralı olmadı.

Muhabir’in Neden Sadettin Bey sorulduğunda sinirleniyorsunuz? Öyle bir şey yoksa neden yalanlamıyorsunuz? sorusuna herhangi bir yalanlama ya da doğrulama da bulunmayan Jahovic, vale’nin de yardımı ile hızlıca lüks aracına binip, uzaklaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*