Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Emina Jahovic, Mustafa Sandal’ı aldattı mı?

Magazin

Emina Jahovic, Mustafa Sandal’ı aldattı mı?

Mustafa Sandal’ın boşandığı Sırp eşi Emina Jahovic’in Sadettin Saran ile olan ilişkisinin geçmişi sorgulanmaya devam ediyor.

Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ı aldattı mı?

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’dan boşanırken, Sandal’ın fazlası ile taviz gösterdiği, mallarının önemli bir bölümünü paylaştığı ve aylık olarak yüksek meblağlarda nafaka ödediği Emina Jahovic’in, iş adamı Sadettin Saran ile yaşadığı aşk ortaya çıkmıştı.

Bu iddialar ile ilgili uzun süre konuşmayan, ‘bariz’ bir şekilde ‘evet aşk yaşıyoruz’ demeyen iki ismin ne kadar süredir birlikte olduğu da merak konusu oldu. Sadettin Saran geçtiğimiz gün aşk iddiası ile ilgili konuşarak, özel hayatımın böyle gündeme gelmesini sevmiyorum, herkes ne olduğunu biliyor zaten diyerek üstü kapalı bir şekilde aşk yaşadıklarını da kabul etmişti.

10 yıllık evliliği biten çiftten Emina Jahovic, evli olduğu süreçte Saran ile aşk yaşadığı, evliliğin de bu yüzden bittiğine yönelik ortaya atılan iddialara da cevap verdi.

Jahovic yaptığı kısa açıklamada, “Evliliğim ihanet yüzünden bitmedi. Bizde aşk ve sevgi tükendi. Bu yüzden ayrıldık. Şimdi sadece iki arkadaşız. Yaman ile Yavuz’un anne-babasıyız” diye konuştu.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı