Emrah’ın eşi Sibel Erdoğan’da tartışmaya katıldı

Emrah'ın eşi Sibel Erdoğan'da tartışmaya katıldı

Emrah’ın sektöre uzun yıllarını vermiş, hala hayatta olan usta isimlerinden biri olan Cihat Tamer için sosyal medyadan yaptığı açıklama çok tartışılmasına neden oldu. Bunun üstüne canlı yayına bağlanan Cihat Tamer, konu ile ilgili fazla konuşmak istemediğini söyleyip, ‘kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş’ demekle yetindi.

Eleştirilerin hedefi olan Emrah’a sahip çıkan ise, ünlü ismin eşi ve çocuklarının annesi Sibel Erdoğan oldu. Emrah’ın üstüne fazla gelindiği düşüncesinde olan Sibel Erdoğan, sosyal medya hesabından Emrah’ı eleştirenleri topa tuttu.

Tartışmaya Katıldı

“Nedir bu çifte standart! Ne kadar ayıp ne kadar günah! Sebebine gelince benim eşim Anadolu’nun bağrından kopmuş Türkiye’de bir ilke imza atmış, 10 yaşında ünlü olmuş, 40 yıla yaklaşmış bir şöhret kendisi, albümler, filmler, diziler, besteler, stadyum konserlerini hınca hınca doldurmuş kendi tırnaklarıyla kazıya kazıya buralara kadar gelmiş… Kimseye dil uzatmadan herhangi bir pisliğe bulaşmadan sadece işini mesleğini en iyi şekilde yapmak için uğraş vermiş… Evet şunu anlayabiliyorum Anadolu’dan gelmişti o ötekiydi, onun başarısını görmemezlikten gelmeye çalışan bulunduğu geldiği noktayı tamamıyla bir tesadüf olarak değerlendiren bir kısım topluluk hep vardı, ve olmaya da devam edecek, bunun ne kadar önemi var diye de sorarsanız, cevaplayayım, hiç bir önemi yok! Sebebine gelince, güzel bir atasözümüz var, ‘atı alan Üsküdar’ı geçti’, doğru belki sizler gibi okumadı okuyamadı, imkansızlıklar içindeydi, ama kendisini nasıl yetiştirmiş ve geliştirmiş her şey ortada, sizin gibi hadsiz hiç bir zaman olmadı. Tanımadığı bir kişi hakkında hiç bir zaman konuşmadı yorum yapmadı, okumuş olabilirsiniz ama insan olamamışsınız neye yarar! Başarıyı taktir etmemişsiniz neye yarar! Şu şekilde sözlerime son vereceğim belli bir zümrenin taktirini ve beğenisini toplamak yerine halkın gönlünde taht kurup bir halk kahramanı olabilmek inanın bana her şeyden çok ama çok daha önemli!”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*