Emrah’tan usta isim Cihat Tamer’e sert sözler!

Emrah'tan usta isim Cihat Tamer'e sert sözler!

Asli mesleği şarkıcılık olan, yakında da Aşk ve Mavi’den ücret nedeni ile ayrılacağı konuşulan Emrah, usta oyuncu Cihat Tamer’e oldukça saygısız ve üslupsuz bir tavır ile cevap verdi.

Sosyal medya hesabından Cihat Tamer’e ithafen bir yazı yazı yazan Emrah’ın bu üslubu sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olmasına neden oldu, öyle ki sözleri çok tartışıldı.

Tamer için, İnsanlar seni hatırlarda belkide iş bulman kolaylaşır diyen Emrah şunları yazdı:

Sert Sözler

“Kendini sanatın, tiyatronun azizi görüp, insanların mesleki kariyerleri ile ilgili yorum yapma hadsizliğinde bulunan bu şahsiyet saygıyı hak etmiyor.. Bu arkadaş daha önceleri de medyada zaman zaman hakkımda yorum yapmaya çalışan bir zavallı aslında… Yaşına olan saygımdan hiç cevap vermedim muhatap olmadım… Ancak bu arkadaş tekrardan bundan bir kaç gün önce bir tv programında mesleğimle ilgili kendisine hiç yakışmayan bir biçimde konuşmuş . Anladığım kadarıyla bu Cihat Tamer denen arkadaş bu aralar işsiz ve güçsüz… Yazık aslında üzüldüm de durumuna… Tabii evde oturup yapımcıların aramasını beklemekte çok zor olsa gerek… Kaderin böyle arkadaş.. Rabbim yardımcın olsun… Ha bu arada bu paylaşımımdan dolayı sana bir faydam dokunur inşallah.. İnsanlar seni hatırlarda belkide iş bulman kolaylaşır..”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*