Emre Altuğ sessizliğini bozdu: “ORTAK değilim” dedi

Emre Altuğ sessizliğini bozdu: "ORTAK değilim" dedi

Emre Altuğ’un ortağı olduğu iddia edilen mekan için şarkıcı Deha Bilimlier’in sosyal medya hesabından yaptığı, “Gazino Sako’dan paramızı alamıyoruz, benim durumumda olan ama konuşmayan başka sanatçı arkadaşlarımda var” iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. İddiaların ardından Altuğ herhangi bir açıklama yapmazken, iş yerinin ortaklarından bir isim resmi bir açıklama yaparak Bilimlier’in iddialarını reddetti.

Bizimle birlikte çalışan herkese ücretlerinin ödendiğini belirten mekanın ortağı, Deha Bilimlier’i de asılsız itham ile suçladı. Tüm bu süreçte ise iddianın merkezinde duran Emre Altuğ’dan bir açıklama beklendi ancak o da hiç bir açıklama da bulunmamayı tercih etti.

Sonunda sessizliğini bozan Emre Altuğ, iddia edildiği gibi söz konusu mekanın ortağı olmadığını söyleyerek, “Birkaç gündür adımın da dahil edildiği Gazino Soko meselesine bir açıklık getirmek isterim. Adımı geçirerek iflas etti haberlerinin herhangi bir gerçekliği yoktur. Gazino Sako’yla tüm ilgim sahne düzeni, mekanda çalışacak sanatçı bağlantıları ve reklamdan ibarettir. Kazançları bağlamında herhangi bir ortaklığım bulunmamaktadır. Buna rağmen şarkıcı arkadaşımın yaşadığını söylediği mağduriyetle ilgili konuyu araştırıyorum ve elimden gelen desteği de vereceğimi bildirmek isterim. Herkese huzurlu, mutlu bayramlar dilerim” yazdığı bir mesajı sosyal medya hesabından paylaştı.

Deha Bilimler

Verilen sözler tutulmayıp, konser ödemelerini zamanında yatırmayan, Çeşme Alaçatı’da adeta sanatçı avına çıkmış Gazino Sako adlı mekan ile anlaşmamız sona ermiştir! Ben ve benim gibi olup da söyleyemeyen birçok sanatçı dostum adına da bu bilgilendirmeyi yapıyorum! Bu piyasaya çok yeni girdikleri için bu devranın bu şekilde döneceğini zanneden bu işletmeye avukatım aracılığı ile ayrıca hukuki süreç de başlatıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*