Emre Altuğ’un ‘Sevgili Komşum’ tarzı

Emre Altuğ'un 'Sevgili Komşum' tarzı

Bir apartmanda yaşanan birbirinden ilginç olayları beyazperde’ye taşıyacak olan komedi filmi Sevgili Komşum hikayesi kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Filmin yıldızları arasında ünlü şarkıcı Emre Altuğ’da yer alıyor.

Tarz değişti

2000-2010 yılları arasında pek çok dizi ve film’de boy gösteren ünlü şarkıcı, 2010’da rol aldığı Elde Var Hayat’ın ardından, 8 yılda yalnızca 5 projede yer aldı ve bunların hepsi sinema filmi oldu.

Lal isimli film ile 2013’de kamera karşısına geçen ve bu suskunluğunu 2016’da 5 Dakkada Değişir Bütün İşler ile bozan Altuğ, bir bozdu pir bozdu. 2016’da Durak ve Mezarcı ile sinemada yer alan şarkıcı, 2 yıl aradan sonra Sevgili Komşum ile bir kez daha beyazperde’de sinemaseverler ile buluşacak.

Sevgili Komşum’da Doktor Ragıp karakteri ile filmde yer alan Altuğ, ilginç tarzı ile de dikkatleri üzerine toplayacak.

Vizyon tarihi ilk önce 5 Ekim olarak duyurulan filmde, tarih ileri atıldı ve yeni vizyon tarihi 19 Ekim oldu.

Oyuncu kadrosunda Selin Şekerci, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Erkan Can, Serap Matyaş, Ozan Bilen ve Ayşen Gruda gibi isimleri bulunduran filmin konusu ise şöyle:

Şale Apartmanı, içerisinde türlü insanların barındığı bir apartmandır. Herkes tarafından sevilen bir kapıcı, mutlu bir evliliğe sahip bir çift, mahallelinin kedilerinin sevgilisi yaşlı teyze ve meraklı komşular… Günlerden bir gün genç bir kadının hastaneye kaldırılması ve ardından bir başka kadının taşınması apartmanın hareketlenmesine neden olur. Yeni komşu sığınma evinden gelen genç bir kadındır. Sıkıntılı bir geçmişe sahip olan kadın, yeni erkek arkadaşı ile birlikte hayatında yeni bir başlangıç yapar. Kurduğu yeni dünyasında kendisini hiç olmadığı kadar güvende hisseder. Peki gerçekten de güvende midir? Şale Apartmanı’na taşınarak hayatına birçok insanı katan kadın gerçekte kime güvenmelidir?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*