En anlamlı konser, geliri şehit ailelerine gitti!

En anlamlı konser, geliri şehit ailelerine gitti!

Usta şarkıcı Yavuz Bingöl ve ünlü piyanist Mehveş Emeç, sahne aldığı Harbiye performansı öncesinde basın mensupları ile bir araya gelip, konser ile ilgili açıklamalarda bulundu. Usta piyanist Mehveş Emeç, teklifin Yavuz Bingöl’den geldiğini söyleyerek, geri çevirmem mümkün değildi dedi.

Emeç, konser’in bu vatan için canını feda eden şehitlerin ailesi için yapıldığı ortadayken, kabul etmemem gibi bir durum söz konusu olamazdı dedi. Bu anlamlı konseri hayata geçiren Yavuz Bingöl de açıklamasında, “Sanatçı arkadaşlarımı telefonla arayarak durumu anlattım ve sağ olsunlar koşarak geldiler. Şarkılarımızı şehit aileleri için söyleyeceğiz” dedi.

şehit aileleri yararına konser

Basın mensuplarına yaptıkları açıklamanın ardından sahne alan Yavuz Bingöl ile ünlü piyanist Mehveş Emeç, şef Orhan Şallıel yönetimindeki Senfoni Orkestrası eşliğinde unutulmaz bir konser icra etti. Konserde Çevik Kuvvet Korosu, Serkan Çağrı, Aynur Aydın ve Elif Buse Doğan da konuk sanatçı olarak sahne de yer aldı.

Çevik Kuvvetler’de görev alan polislerden oluşan koro, senfonik türkülerden bir seçkiyi seslendirdi. Konseri izleyenler arasında İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve oyuncu Oktay Kaynarca da vardı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*