Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Enes Batur, hatasını anlayıp özür diledi!

Magazin

Enes Batur, hatasını anlayıp özür diledi!

Türkiye’nin en çok takipçisi olan youtuber’larından Enes Batur, komiklik yapıp, izlenme elde etmeyi amaçladığı videosu ile ülke gündemine otururken, çok ağır eleştiriler aldı.

Enes Batur, hatasını anlayıp özür diledi!

Enes Batur’un paylaştığı ve tepki almasına neden olduğu o video’da amcasına etmedik hakaret bırakmayan ve bunun adına şaka diyen youtuber için işler yolunda gitmedi ve izleyenler için komik değil, rezalet olarak nitelendirildi.

‘Üç kuruş kazanacağım diye insan amcasına böyle hakaret eder mi?’ yorumlarının ağırlıkta olduğu eleştirilere neden olan o videosunda amcasına “benim sayemde adam oldun, seni kim tanırdı” dediği hakaretlerde bulundu. Batur ilgili videoda amcasına “Adana’da g.tu boklu bir adamdın, sen adam mısın, benim sayemde tanındın, cebindeki telefon bile benim! diye sarf ettiği sözler ile amcasını aşağıladı. Yetmediği gibi, beş para etmez birisin, sen adam olsan, karın güzel olurdu, 200-300 kilo olmazdı gibi ağır laflar sarf ettiği amcasına kendince şaka yapmak istedi. Gizlice bu anları kameraya kaydederken, amcasına ettiği hakaretler, şakanın tadını kaçırdı.” demişti.

Aradan günler geçmesine rağmen youtuber gelen tepkiler dinmeyince özür dilediği yeni bir paylaşımda bulundu. Enes Batur o paylaşımında, “Özür dilerim… Amcamla aramızda hiç bir sorun olmasada, videoyu yayınlamadan önce Amcam izlemiş sorun etmemiş olsa da, söylediğim şeylerin benim için hiç bir gerçeklik değeri olmayıp sadece kızdırmak amaçlı olsada, söylediğim şeyler yanlış, hatamı anladım özür dilerim herkesten.” dedi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı