Enes Batur, hatasını anlayıp özür diledi!

Enes Batur, hatasını anlayıp özür diledi!

Enes Batur’un paylaştığı ve tepki almasına neden olduğu o video’da amcasına etmedik hakaret bırakmayan ve bunun adına şaka diyen youtuber için işler yolunda gitmedi ve izleyenler için komik değil, rezalet olarak nitelendirildi.

‘Üç kuruş kazanacağım diye insan amcasına böyle hakaret eder mi?’ yorumlarının ağırlıkta olduğu eleştirilere neden olan o videosunda amcasına “benim sayemde adam oldun, seni kim tanırdı” dediği hakaretlerde bulundu. Batur ilgili videoda amcasına “Adana’da g.tu boklu bir adamdın, sen adam mısın, benim sayemde tanındın, cebindeki telefon bile benim! diye sarf ettiği sözler ile amcasını aşağıladı. Yetmediği gibi, beş para etmez birisin, sen adam olsan, karın güzel olurdu, 200-300 kilo olmazdı gibi ağır laflar sarf ettiği amcasına kendince şaka yapmak istedi. Gizlice bu anları kameraya kaydederken, amcasına ettiği hakaretler, şakanın tadını kaçırdı.” demişti.

Tepkiler Devam Etti

Aradan günler geçmesine rağmen youtuber gelen tepkiler dinmeyince özür dilediği yeni bir paylaşımda bulundu. Enes Batur o paylaşımında, “Özür dilerim… Amcamla aramızda hiç bir sorun olmasada, videoyu yayınlamadan önce Amcam izlemiş sorun etmemiş olsa da, söylediğim şeylerin benim için hiç bir gerçeklik değeri olmayıp sadece kızdırmak amaçlı olsada, söylediğim şeyler yanlış, hatamı anladım özür dilerim herkesten.” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*