Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Engin Akyürek Hollywood yıldızları gibi karşılandı

Magazin

Engin Akyürek Hollywood yıldızları gibi karşılandı

Türkiye’deki projeleri özellikle Latin ve Güney Amerika ülkelerinde yayınlanan ve bu nedenle buralarda ülkenin yerel oyuncularından çok daha fazla popülerliğe sahip olan Akyürek, Peru’da hollywood yıldızları gibi karşılandı.

Başrolünü oynadığı Çocuklar Sana Emanet isimli sinema filminin galası için gittiği Peru’da, havalimanında 100’lerce hayranı tarafından Hollywood yıldızları gibi karşılandı.

Havalimanı karşılamasının da anlaşılacağı gibi Peru’da gerçekleştirilen, ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın senaryosunu yazıp, yönetmenliğini üstlendiği ve kadrosunda Hilal Altınbilek, Şerif Sezer ve Osman Alkış gibi isimleri bulunduran filmin galasında adeta izdiham yaşandı.

Büyük ilgi gören filmde, bir trafik kazasının travmasını atlatmaya çalışan iç mimar Kerem’in şifacı bir kadın ve köylülerle geçirdiği arınma süreci anlatılıyor.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı