Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Engin Akyürek kitabının gelirlerini Darüşşafaka’ya bağışlayacak!

Kültür Sanat

Engin Akyürek kitabının gelirlerini Darüşşafaka’ya bağışlayacak!

Türk televizyon dünyasının önemli erkek yüzlerinden biri olan ve Türkiye’nin Dünya’da ki en tanınan isimlerinden biri olan Engin Akyürek’in daha önce müjdelediği kitabı ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Engin Akyürek kitabının gelirlerini Darüşşafaka'ya bağışlayacak!

Seul ve SIYAD ödüllerine sahip olan, Uluslararası Emmy Ödüllerine de aday gösterilme başarısı gösteren yıldız oyuncu, çıkardığı kitabının gelirlerini Darüşşafaka’ya bağışlayacak.

Kitapseverler yanı sıra, Dünya’ya yayılan hayran kitlesinin sabırsızlıkla beklediği, Sessizlik isimli kitabı önümüzde ki hafta raflarda ki yerini alarak, satışa çıkacak.

İçinde 21 öykü barındıran, 18’i daha önce yazdığı dergide yayınlanan ve 3’ü ilk defa okunacak öyküler olan kitabı, 25 TL ile satışta olacak.

Doğan Kitap etiketi ile raflardaki yerini alacak olan kitap ile ilgili önemli bir ayrıntı ise, Engin Akyürek’in bu kitabı ticari amaçlarla bastırmamış olması. Öyle ki yakışıklı oyuncunun ilk basım için 10 bin adet basılan kitabının tüm gelirleri Darüşşafaka’ya bağışlanacak.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı