Erkan Petekkaya’nın ‘İrem Sak’ tepkisi

Erkan Petekkaya'nın 'İrem Sak' tepkisi

Geçtiğimiz gün Ciner Stüdyoları’nda gerçekleştirilen Kapan filminin basın toplantısı’nda İrem Sak sorusu sonrasında buz gibi bir hava esti. Erkan Petekkaya, film dışında yöneltilen bu soruya sinirlendi.

Hatırlanacağı üzere başarılı oyuncu İrem Sak, bir süre önce kendisine yöneltilen “Evlenmek zorunda kalsan Olgun Şimşek’le mi evlenirsin, Erkan Petekkaya mı” sorusuna “Erkan’la asla evlenmem” diye cevap vermişti.

Tepkisini gösterdi

İrem Sak’ın kendisi ile ilgili ile ilgili bu cevabı hatırlatılınca, usta oyuncu da, “Bana niye başkalarını soruyorsunuz? Sormayın kardeşim. Bu kısımları röportajdan çıkartın, yapımcılarınıza söyleyin” diyerek çıkıştı.

Filmin bir başka başrol oyuncusu olan güzel oyuncu Öykü Çelik’te özel hayatındaki birlikteliğine ilişkin evlilik sorusuna, “10 aydır birlikteyiz. Benzemediğimiz noktalar var ama uyumluyuz. Çok benzeyen insanlar, birbirini sıkar” dedi. Evlilik düşüncesinin olmadığını söyleyen oyuncu, “Toplum o kadar bu düşüncedeki ilişkimizin ikinci ayında, ‘Ne zaman evleniyorsunuz?’ demeye başladılar. Böyle olunca ilişkiden soyutlanıyorsun” diye cevap verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*