Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Erkan Petekkaya’nın ‘İrem Sak’ tepkisi

Film Haberleri

Erkan Petekkaya’nın ‘İrem Sak’ tepkisi

Kemal Uçar ve Öykü Çelik ile başrolü paylaştığı Kapan filminin basın toplantısı’nda, geçtiğimiz günlerde kendisi ile ilgili ‘ithamda’ bulunan İrem Sak sorusunu soran muhabirler Erkan Petekkaya’nın keyfini kaçırdı.

Geçtiğimiz gün Ciner Stüdyoları’nda gerçekleştirilen Kapan filminin basın toplantısı’nda İrem Sak sorusu sonrasında buz gibi bir hava esti. Erkan Petekkaya, film dışında yöneltilen bu soruya sinirlendi.

Hatırlanacağı üzere başarılı oyuncu İrem Sak, bir süre önce kendisine yöneltilen “Evlenmek zorunda kalsan Olgun Şimşek’le mi evlenirsin, Erkan Petekkaya mı” sorusuna “Erkan’la asla evlenmem” diye cevap vermişti.

İrem Sak’ın kendisi ile ilgili ile ilgili bu cevabı hatırlatılınca, usta oyuncu da, “Bana niye başkalarını soruyorsunuz? Sormayın kardeşim. Bu kısımları röportajdan çıkartın, yapımcılarınıza söyleyin” diyerek çıkıştı.

Filmin bir başka başrol oyuncusu olan güzel oyuncu Öykü Çelik’te özel hayatındaki birlikteliğine ilişkin evlilik sorusuna, “10 aydır birlikteyiz. Benzemediğimiz noktalar var ama uyumluyuz. Çok benzeyen insanlar, birbirini sıkar” dedi. Evlilik düşüncesinin olmadığını söyleyen oyuncu, “Toplum o kadar bu düşüncedeki ilişkimizin ikinci ayında, ‘Ne zaman evleniyorsunuz?’ demeye başladılar. Böyle olunca ilişkiden soyutlanıyorsun” diye cevap verdi.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı