Erkenci Kuş 12.Bölüm Fragmanı Beklenen Buluşma Gerçekleşti

Erkenci Kuş 12.Bölüm Fragmanı Engeller aşılıyor

Komik sahneleri, romantizmin tavan yaptığı anları ile ekrana gelen Erkenci Kuş 11.bölümü ardından dizinin fanları dizinin bitmesinin ardından sabırsızlıkla 12.bölüm fragmanını görmeyi umdu. Erkenci Kuş yeni bölümü ile 22 Eylül Cumartesi günü devam edecek.

Çekimde yaşanan teknik aksaklık nedeni ile sabah erkenden tekrar çekilmesi gereken reklam filmi için Can ve ekibi geceyi ormanda geçirir. Gecenin izleyiciyi etkileyen en güzel anlarından biri de Can’ın Sanem’e yaptığı “birlikte kalalım mı” teklifi olur.

Bu teklif karşısında kalbi yerinden çıkarcasına atan Sanem, Can ile bir aşkı yaşamaya hazırdır ama buna engel olabilecek olan bir dizi de engel bulunmaktadır.

Çekimin bitmesi ile eve dönen Polen, Can’ın alanda ki işlerini bitirip eve dönmesini bekler ama tabi ki Can gelmez. Doğum gününün de yaklaşması nedeni ile umutlar yeşerten Polen, sürpriz bir parti ya da baş başa bir kutlama bekler.

Osman ise artık bir reklam yıldızıdır. Mevcut oyuncunun çekimlerde ki halleri ekibe kriz yaşatınca, reklam da Osman oynatılır. Zebercet’te her zaman olduğu gibi ortalığı karıştıran halleri ile renkli görüntülere sahne oluyor. Nihat’ın aklı yeni bir heyecan yaşadığı reklam sektöründe kalırken, Mevkıbe’de onu elinden kaçıracağı korkusu ile dükkanı vermeye çalışır. Sanem ise artık hiç olmadığı kadar istekli, arzulu ve kararlıdır. Aşk’ı uğruna savaşa hazırdır.

Hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan dizi ilk bölümünden itibaren Sosyal medyada Sanem (Demet Özdemir) ve Can’ın (Can Yaman) uyumuna hayran kaldıklarını belirten izleyenler Erkenci Kuş’a övgü yağdırırken, Erkenci Kuş reytinglerde de tüm grupları yayınladığı her bölümde açık ara fark ile birinci olmaya devam ediyor.

10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Polen, Can’ı özel alanında, herkesten gizlediği kulübesinde, Sanem’in fotoğraflarıyla çevrili vaziyette bulunca aklı da kalbi de iyice karışıyor.

Sanem’in bütün geceyi Levent’le geçirdiğini düşünen Can, ertesi gün ekibiyle, onun organik içecek ürünü için reklam filmi hazırlamak zorunda. Üstüne üstlük Aylin’le birlikte çalışacak!

Acil set hazırlıkları tam gaz sürerken, boğazından geçecek her lokma konusunda hassas, organikçi müşteriye hizmet verebilecek set yemekçisi aranıyor. Leyla’nın ısrarını kıramayan Osman, bakalım bu görevin altından da alnının akıyla çıkabilecek mi? Nihat, Muzo ve Ayhan da tabii ki hep destek, tam destek. Mevkıbe de, iş kadını olarak markette otururken, kocasını reklam camiasına kaptırma tehlikesiyle karşı karşıya!

Sanem, ajansa gittiğinde Dilek Ağacı’na yüreğinden geçenleri yazıp, bağlıyor. Can’ın onu takip ettiğini sonradan görüyor. Can tabii ki o dileğin peşini bırakmayacak…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*