Erkenci Kuş 27. Bölüm Fragmanı! Can ile Sanem Evleniyor Mu?

Star TV ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Erkenci Kuş’un 27. bölüm fragmanı yayınlandı. 3 haftalık ara sonrasında geçen Cumartesi gününde 26. bölümü yayınlanan Erkenci Kuş yine izleyenlerden tam not almayı başardı.

Erkenci Kuş 27. bölüm fragmanında; Can sonunda sevgilisi Sanem ile annesini tanıştırıyor. Sanem’de yaşananlar sonrasında annesine Can’ın annesinden bahsediyor ve olanları anlatıyor. Can’da Sanem’in annesi ile nasıl tanıştığını öğreniyor. Can’ın aklındaki tek şey ise Sanem’e evlilik teklifi yapmak. Bunun için Sanem’e kırılan ay taşı ile yüzük yaptırmak. Peki Erkenci Kuş 27. bölümünde neler yaşanacak?

Erkenci Kuş 27. Bölüm Özeti

Hüma hanımın Can’ın annesi olduğunu öğrenen Sanem büyük bir şoktadır. Ancak bu tanışmayı sevgilisi Can’a anlatmaya kararlıdır. Yıllar sonrasında yeniden annesini karşısında gören Can ise oldukça şaşkındır. Ondan uzak kalmaya çalışan Can şimdilik dağ evine geçmiştir. Emre’de annesinin dönüşüne şaşıranlar arasındadır.

Erkenci Kuş 27. bölüm fragmanı

Can’a bu konuda yardım etmek isteyen Emre, üzülmemesini söyler. Can’ın tek derdi ise bir an önce hayatının anlamı olan sevgilisi Sanem’e evlenme teklifinde bulunmaktır. Sanem’in ise sorunları vardır. Can’a yalan söylediğinden dolayı vicdanı ile hesaplaşmaktadır. Ancak ona gerçekte olup biten her şeyi de anlatmakta kararlıdır.

Erkenci Kuş Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Sanem, annesinin aklındakileri Can’a anlatmaya kararlıdır. Can yine Sanem ile evlenme hayaliyle yanıp tutuşmaktadır. Sanem işi bırakmayı bile düşünür ancak bunu Can’a söyleyemez. Can’ın evlilik hakkındaki düşüncüleri Sanem’in aklını başından alır. Sanem, sevgilisini baskı altında tutmak istemez ama Can bunlardan kendisini uzak tutmaya çalışır.

Osman’da Leyla’yı ziyaret gider. Leyla’da Emre’yi görmeye hazırdır. Leyla gelen teklif sonrasında Osman’ın yanına gider. Aylin’e de Emre’yi arar ancak duydukları karşısında şok olacaktır. Çünkü Emre, geri dönmeyi düşünmemektedir.

Can ile sevgilisi Sanem, ajansa beraberce el ele gelmişlerdir. Bunları gören ofis çalışanları şaşkınlıklarını gizleyemez. Sanem bu durumdan az çekinse de Can kendinden oldukça emin bir durumdadır. Cey Cey, Deren ajans çalışanlarının şaşkın bakışları arasında artık tüm gerçekler ortaya çıkmıştır. Can hakkında yapılan dedikoduların gerçek olduğunu ve Sanem’in sevgilisini olduğunu sonunda kabul eder. Cey Cey de bu durumdan oldukça memnundur. Çünkü bu dedikoduyu yayan bizzat kendisidir. Bu haber onu oldukça sevindirir. Can ile Sanem, beraberce odaya giderler. İkili burada tam yakınlaşacakken Sanem son anda kendini toparlar ve işlerine dönmeleri gerektiğinden bahseder.

Erkenci Kuş 27. bölüm fragmanı

Can ile Sanem’in sevgili olduklarını açıklamalarının ardından Deren bu duruma oldukça üzülür ve göz yaşlarına hakim olamaz. Bu yaşananları gören Cey Cey de Deren’i sakinleştirerek avutmaya çalışmaktadır. Oldukça sinirli olan Deren, ajans çalışanlarını sürekli olarak azarlar. Yaşanan her şeye negatif olarak yaklaşmaya çalışır. Cey Cey de bu durumu karadula benzetir.

Başrollerinde Can Yaman ile Demet Özdemir’in oynadığı Erkenci Kuş dizisinin 27. yeni bölümü gelecek hafta 26 Ocak Cumartesi gününde Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*