Erkenci Kuş 28. Bölüm Fragmanı! Can’dan Sanem’e Evlenme Teklifi

Star TV ekranlarının fenomen dizisi Erkenci Kuş’un 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sanem yeni bölümde yine ortalığı birbirine katacak ve işleri iyice karıştıracak.

Başrollerinde Can Yaman ile Demet Özdemir’in oynadığı Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanında; Can ile Sanem sonunda romantik bir konuşma gerçekleştiriyor. Can ile Ceyda, baş başa bir gece geçirince Sanem bu duruma çok kızarak kıskançlık krizine giriyor. Bu yaşananları kontrol etmek için dağ evine gitmeye karar verince sevgilisi Can’a yakalanıyor. Bu arada hızla oradan kaçmak isteyen Sanem, aracı ile kaza yapınca kendisini ele veriyor.

Erkenci Kuş Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Sanem sonunda Hüma’nın, sevgilisi Can’ın annesi olduğunu öğrenir. Ancak bu durum tatsız bir olay ile yaşanır. Sanem, daha öncesinde annesi ile tanıştığını Can’a anlatmaya çalışır ama bunu başaramaz. Can, aslında annesinin kendisine bir oyun oynadığını farkındadır. Leyla ile beraber Mevkıbe’de Can’ın annesinin gerçek kimliğini öğrenirler. Sanem onlara tüm detayları anlatır. Can’ın annesi Hüma ile yolda karşılaştıklarında kavga ettiklerini söyler. Leyla bu durum sonrasında Sanem’e çıkışsa da Mevkıbe kızına destek olur.

Erkenci Kuş

Emre’de Can kadar yaşananlara karşın oldukça şaşkındır ve bunu gizleyemez. Can’ın annesi Hüma’nın gelişi aslında tamamen Aylin’in oyunlarından bir parçadır. Can’ın gözaltın alınmasından sonra anne Hüma hemen harekete geçmeye karar verir. Can annesine karşın oldukça öfkeli ve boşandığından dolayı da bir o kadar da kızgındır. Emre, Can’ın sakinleştirmeye kararlı olsa da aslında kendisi de buna öfkelidir. Can, çocukluğunda yaşadığı anılara geri dönerek hayatını tamamen parçalar ve dağılır.

Hüma ise bu durumu fırsat bilerek sabahın ilk saatlerinde ajansa bir baskın yapar. Ofisteki çalışanlar patronun içeri girmesi ile iyice gerginleşir. Deren anne Hüma’nın etrafında pervane olurken, Aylin’de ona karşı ilgi göstererek bir anda tüm dikkatlerin üzerinde toplanmasına sebebiyet verir. Aylin konuşmasında Hüma’ya Sanem ile Leyla’nın aslında bir servet avcısı olduğunu söyler. Hüma’da yaşananlardan sonra Sanem’den hiç hoşlanmadığını söyleyerek söylenenlere inanır.

Erkenci Kuş

Sanem, sevgilisi Can’a söylediği yalan için kendisini affettirmenin yollarını ararken vicdan azabı duyar. Can ise gözaltında olmasına rağmen hayattaki tek arzusu olan sevgilisi Sanem’e evlenme teklifinde bulunmaktır. Bunun için bütün hazırlıklarını tamamlayarak güzel bir sürpriz yapmanın planını kurar. Sanem, Can’ın kendisine ay taşı ile gerçekleştirdiği evlilik teklifi karşısında ne kadar çok şaşırsa da oldukça mutlu olmuştur. Ancak bundan sonraki süreçte Can’ın annesi Hüma ile aralarında neler yaşanacağını henüz bilmemektedir. Ofiste Aylin ile uzun süre sohbet eden Hüma, Sanem’in oğlu Can’ın sevgilisi olduğunu öğrenir ve onları ayırmak için bir plan hazırlığı içerisine girer.

Erkenci Kuş 28. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Erkenci Kuş dizisinin 28. yeni bölümü gelecek hafta 2 Şubat Cumartesi akşamında saat 20.00’da Star TV ekranlarında yayında olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*