Erkenci Kuş izleyicileri üzülecek! 9.bölümüne bayram arası verildi

Erkenci Kuş izleyicileri üzülecek! 9.bölümüne bayram arası verildi

Erkenci Kuş’un yeni bölümünün bayramın 2. gününe gelmesi dolayısı ile dizinin yeni bölümünün ekranlara gelmeyeceği yayınlanan fragmanda belirtilen tarih ile birlikte kesinleşmiş oldu.

Dizinin izleyicileri yine de bir umut beklentisi içerisinde idi ancak malesef izleyicinin hevesi kursağında kaldı. Reyting rekortmeni dizi 9.bölümü ile 28 Ağustos Salı günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

Erkenci Kuş Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can’a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Can’ı görmeden nasıl yapacak?

Emre, suçluluk duygusunu atlatamıyor hala. Ve sevdiği kadının bu kadar kötücül olabilmesini. Emre’nin desteğini kaybeden Aylin giderek artan ajans borçlarından çıkmanın bir yolunu arıyor, ve tabi ki planlarını ustaca yapmaya. Pes etmek Aylin’in doğasında yok!

Mahallede de başka bir isyan var. Aysun’un oğlu Zebercet’in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat’ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman’a oluyor.

Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can’a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*