Erkenci Kuş sosyal medyayı sallamaya devam ediyor

Erkenci Kuş sosyal medyayı sallamaya devam ediyor

Salı günüde tekrarı ile sosyal medya’nın en çok konuşulan yapımı olma başarısı gösteren, geçtiğimiz aylarda da sosyal medya’da çok konuşulması nedeni ile ‘Social Wit List’e adını yazdıran Erkenci Kuş, önceki günün de en çok konuşulanı oldu.

Dizinin hayranları sosyal medyada devamlı dizi ile ilgili konuşurken, yeni bölümün ekranlara gelmemesi nedeni ile isyanda olan hayranlar, bir yandan da haftaya yayınlanacak bölümün kritiğini yapmaya başladı.

Erkenci Kuş reytinglere damgasını vuruyor

Konuk oyuncu olarak Baki Çiftçi’nin katılacağı yeni bölümde, kıskançlık krizi yaşayacak olan Can’ın o halleri ve ikilinin senaryo gereği olan aşk’ı, izleyicisinin dilinden düşmüyor.

İki isim arasında geçen romantik sahneleri adeta ağızları açık, hayranlıkla takip eden izleyici kitlesi, diziye olan ilgisini sosyal medya’da devamlı diziyi konuşarak ortaya koyuyor. Bu hayranlıkları da sosyal medya reytinginde en yakın rakibine 2 kat fark atmasını sağladı.

Somera’nın topladığı verilere göre, Erkenci Kuş’un tekrarı bir kez daha en çok konuşulan yapım olurken, yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen Leyla İle Mecnun 2., yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan bir diğer fenomen dizi Çukur’da kendisine üçüncü sırada yer buldu. İşte sosyal medya’nın en çok konuşulan 5’lisi:

23 ağustos sosyal medya reyting

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*