Erkenci Kuş’un kötü karakteri Aylin’i Sevcan Yaşar tescilli güzel çıktı!

Star Tv ekranlarında sıcacık, komik ve aşk dolu hikayesi ile büyük beğeni toplayan ve yaz sezonun en çok izlenen dizisi olma başarısı gösteren Erkenci Kuş'un başrolleri kadar hakkında konuşulan bir ismi daha var.1 dakikada okunabilir.


Erkenci Kuş'un kötü karakteri Aylin'i Sevcan Yaşar tescilli güzel çıktı!

Dizinin hırslı, kurnaz ve bir o kadar kötü karakteri Aylin’de dizinin öne çıkan oyuncuları arasında yer alıyor. Oyunculuğu kadar güzelliği ile de adından söz ettiren Yaşar ile ilgili seyircilerin bilmediği ise onun zaten tescilli bir güzel olması.

Erkenci Kuş’un Aylin’i, 2011 yılında düzenlenen Miss Model of Turkey güzellik yarışmasında birinci olan ve ardından Çin’de devam eden Miss Model of World’de de birinci seçilerek ülkemize gurur yaşatan Sevcan Yaşar’ın ta kendisi.

Üniversite eğitimini tamamlamasının ardından İstanbul’a taşınarak oyunculuk eğitimleri alan güzel oyuncu, oyunculuk kariyerine Böyle Bitmesin ile başlayıp, Erkenci Kuş’a kadar Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Bahtiyar Olmaz dizilerinde ufakta olsa roller üstlendi.

İşte Sevcan Yaşar’ın birincilik tacını taktığı o hali:

Erkenci Kuş Aylin - Sevcan Yaşar


İÇERİĞE OLAN TEPKİNİ EMOJİ İLE İFADE ET

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Hoş Hoş
0
Hoş
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Sevdim Sevdim
0
Sevdim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir