Eser Yenenler TV 8’de yeni bir talk show programı sunacak

Eser Yenenler TV 8'de yeni bir talk show programı sunacak

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Şöhret Kafası’ isimli bir eğlence programı sunan ancak ilginin az olması ile ekran macerası kısa süren Eser Yenenler, TV 8 ekranlarına geri dönüyor.

Yol Arkadaşım’ın ikinci filminde bir kez daha İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yer alması ve Eser Yenenler’in olmaması ile 3 arkadaşın arasının açıldığı iddia edilmiş, Eser Yenenler’in tek kaldığı konuşulmuştu. Bu haberlerin çıkması sonrasında 3 arkadaş ayrı ayrı açıklamalarda bulunarak bu iddiaları inkar etmiş, Eser Yenenler’de Yol Arkadaşım 2’nin galasına katılarak, aralarında bir sorun olmadığını göstermişti.

Yeni formatla geliyor

Filmin başrol oyuncusu ve senaristi İbrahim Büyükak eşi ile birlikte çıktığı alışveriş turunda kendisini görüntüleyen basın mensuplarınca iddialar tekrar hatırlatılınca, ayrılık olmadığını bir kez daha tekrarlarken, Eser Yenenler’in yeni bir talk şov sunacağının bilgisini verdi.

İbrahim Büyükak bu bilgiyi verdiği cümlesinde, “Ben film yazdım, çektim. Oğuzhan da benimle birlikte filmde yer aldı. Eser kendisi bir yarışma programını sundu, şimdi de TV8’de talk show programı yapmaya hazırlanıyor. İlk konuklarından biri de ben olacağım.” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*