Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Eser Yenenler TV 8’de yeni bir talk show programı sunacak

Televizyon

Eser Yenenler TV 8’de yeni bir talk show programı sunacak

Daha önce TV 8 ekranlarında 3 Adam isimli talk show programı ile yer alan Eser Yenenler yeni bir talk show programı sunmaya hazırlanıyor.

Eser Yenenler TV 8'de yeni bir talk show programı sunacak

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Şöhret Kafası’ isimli bir eğlence programı sunan ancak ilginin az olması ile ekran macerası kısa süren Eser Yenenler, TV 8 ekranlarına geri dönüyor.

Yol Arkadaşım’ın ikinci filminde bir kez daha İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yer alması ve Eser Yenenler’in olmaması ile 3 arkadaşın arasının açıldığı iddia edilmiş, Eser Yenenler’in tek kaldığı konuşulmuştu. Bu haberlerin çıkması sonrasında 3 arkadaş ayrı ayrı açıklamalarda bulunarak bu iddiaları inkar etmiş, Eser Yenenler’de Yol Arkadaşım 2’nin galasına katılarak, aralarında bir sorun olmadığını göstermişti.

Filmin başrol oyuncusu ve senaristi İbrahim Büyükak eşi ile birlikte çıktığı alışveriş turunda kendisini görüntüleyen basın mensuplarınca iddialar tekrar hatırlatılınca, ayrılık olmadığını bir kez daha tekrarlarken, Eser Yenenler’in yeni bir talk şov sunacağının bilgisini verdi.

İbrahim Büyükak bu bilgiyi verdiği cümlesinde, “Ben film yazdım, çektim. Oğuzhan da benimle birlikte filmde yer aldı. Eser kendisi bir yarışma programını sundu, şimdi de TV8’de talk show programı yapmaya hazırlanıyor. İlk konuklarından biri de ben olacağım.” diye konuştu.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı