Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. Bölüm Fragmanı

Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam 122. bölümü ile ATV ekranlarındaki yerini alıyor. Uzun süren sessizliğin ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 122. bölüm fragmanında; cenaze sırasında Façalı Dayı ile Hızır arasında gerilim tırmanıyor. Hızır, Façalı Dayı’ya gözdağı veriyor ve sonunda Alpaslan da ailenin reisi oluyor. İntikam için bilenen Alpaslan, Façalı’ları öldürmeye artık kararlıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Bölüm Özeti

İlyas, hapishane önünde saldırıya uğradıktan sonra bu yaşananlar Çakırbeylileri derinden üzer. Olayların hemen ardından ailenin reisi olan Alpaslan, intikamını alana kadar kimseye rahat vermeyeceğini söyler. Asıl sorumlu ise Façalı Dayı olarak bilinen Haşmet’dir. Hızır ise ailesinin canını sıkan bu yeni düşman için harekete geçer ve daha fazla kan dökülmemesi adına hesaplaşma teklifinde bulunur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Ancak Haşmet buna razı olmaz. Çakırbeyli kanı akıtmak için yeni planlar yapan Haşmet, kötü bir sürpriz ile karşı karşıya kalacaktır. Bu düşman karşısında her an hazır vaziyette olan Hızır da kurduğu yeni tuzakla kendi ailesi üzerine oynanan tuzakları bertaraf edecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Hayriye sonunda Allah’a sığınarak işlediği günahlar için kendisini affetmesini ister. Karı koca arasına giren Hayriye, son derece pişmandır. Hızır, eniştesine kulağının nasıl bu hale geldiğini sorunca, Hurşit olanları anlatmak zorunda kalır. Eniştesi Hızır’a onu öldürmesini söyleyince Hızır, bu işe oldukça şaşırır. Hızır asla aldatma olaylarına inanmamaktadır. Alpaslan’da o gece yaşananları artık anlatmak zorunda kalmıştır. Enişte sonunda ikna olur ama hala ortada dönen bir sorun vardır. Hatice, eniştenin öldüğüne inanmaktadır.

Mesut, Tuncay’ın bütün adamları ile beraber infaz edildiği haberini alır. Bunu yapanları bulmaya kararlıdır. Ancak ne hikmetse kamera kayıtları ortadan kaldırılmıştır. Çakırbeyliler de infazdan hemen önce ofisten ayrılmıştır. İlyas, olayların suçlusu olarak gösterilerek hedef adam haline getirilmiştir. Ona hain bir tuzak hazırlanır.

Hızır, eniştesi ile beraber eve gelir. Hatice’ye artık olan biteni anlatacaktır. Hatice ile beraber olan Hayriye ve Emine’de yaşananlardan habersiz bir şekilde Hızır’ı sıkıştırır. Hızır’da pişmanlık duyanlar karşısında tüm gerçekleri tek tek anlatır. Hatice şok olmuştur. Hızır’a şaka yapmaması konusunda uyarılarda bulunur. Hatice oldukça sevinçlidir ve hemen kocasının yanına gitmek ister. Hayriye’de artık bu olanlardan sonra mutludur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Cengiz Tuncay’ın hayatına son verdikten sonra Akif adlı biri ile bir araya gelir. Akif bu konuşmada Tuncay’ı öldüren kişinin İlyas olduğunu söylese de Cengiz bu duruma pek tepki göstermez ve sessiz kalır. Detaylar artık Akif’in ofisinde konuşulacaktır. Akif bu arada Cengiz’in de onlarla beraber çalışacağını söyler. Ofisteki konuşmaların hemen sonrasında Cengiz, Akif’in yanına giderek onun asla pişman olmayacağını dile getiren cümleler kurar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 22 Ocak Salı akşamında 122. yeni bölümü ile ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 123. yeni bölüm fragmanını ise takipçiler ATV’nin resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*