Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Eşkiya’nın Lütfiye’sinin tiplediği Zengo film oluyor

Film Haberleri

Eşkiya’nın Lütfiye’sinin tiplediği Zengo film oluyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Lütfiye karakteri ile izleyici karşısına çıkan yetenekli oyuncu Yasemin Sakallıoğlu, sosyal platformlardan paylaştığı ‘Zengo’ tiplemesi ile Şahan Gökbakar’ın dikkatini çekti.

Recep İvedik tiplemesi ile milyonların kalbini kazanan ve Türk sinemasının gişe rekorunu elinde bulunduran Şahan Gökbakar, kısmen de olsa Recep İvedik’e benzeyen bir tipleme olan Zengo’ya sahip çıktı.

Usta komedyen ve yapımcı Şahan Gökbakar, Yasemin Sakallıoğlu’nun elinden tuttu ve tiplemesini beyazperde’ye taşımak için başarılı fenomen ile sözleşme imzaladı.

Şahan Gökbakar ile birlikte sözleşme imzalarken çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Sakallıoğlu, bu fotoğrafı, “Zengo’ film oluyor. Türkiye’nin en komik adamının Yapım Şirketinde bir filiz yetiştirmek benim için çok kıymetli. Şimdiden hayırlı olsun ve o güzel kahkahalarınız beyaz perdede de yerini bulsun” notu ile paylaştı.

Takıları ile dikkat çeken Zengo ile ilginç tiplemeler yapan Sakallıoğlu, Recep İvedik’in kadın versiyonu olursa kimse şaşırmasın!

zengo resim

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı