Eşkiya’nın Zeynep’i Ece Hakim’den takipçisine tokat gibi cevap!

Eşkiya'nın Zeynep'i Ece Hakim'den takipçisine tokat gibi cevap!

Çok büyük bir başarıya imza atarak, ailesi, dizi ekibi ve tabi ki Türkiye’nin gururu olup Harvard’a okumaya giden Ece Hakim, sosyal medya hesabından arkadaşları ile eğlendiği anlara ait kareler paylaşarak, hayatından kesitlere yer vermeyi ihmal etmiyor.

Bu paylaşımlarını gören bir sosyal medya kullanıcısı, ömrü setlerde geçen ve pek çok dizide oynayan 20 yaşında ki genç oyuncunun fotoğrafına, “Sadece okulunla ve derslerinle ilgilen Ece’cim. Ailen seni bu soytarılıklara, bu gereksiz aktivitelere katılman için göndermedi. Ailen sen orada okuyabil diye burada kim bilir neler çekiyor neler yaşıyor bunları unutma. Ve kafanı derslerinden kaldırma” diye bir yorum yaptı.

Tokat Gibi Cevap

Bu yorumu fark eden Hakim, verdiği yanıt ile ‘tokat gibi’ cevap oldu dedirtti. Tam bir Harvard’lıya yakışan, zeka ve nezaket dolu bir cevap veren Ece Hakim, şu sözleri yazdı:

“Bunları yazarken keşke bu fotoğrafta gördüğünüz tüm öğrencilerin Harvard’a gelebilmek için ‘neler çektiğini’ de göz önünde bulundursanız. Ben Harvard’a gelmeden önce de sizin ‘gereksiz’ bulduğunuz aktivitelere katılıyordum, hala da katılıyorum..

Hedeflediğim okulda okuduğuma göre de, bu ‘gereksiz’ aktivitelerin eğitimime engel olduğunu düşünmüyorum. Ben sizin tam aksiniz görüşündeyim. Bence ben kafamı kaldırmalıyım, herkes kafasını kaldırmalı ki yalnızca başarılı değil ama aynı zamanda mental sağlığı da yerinde bireyler var olabilsin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*