Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Esra Bilgiç Töre Çerkesler’den özür diledi

Dizi Haberleri

Esra Bilgiç Töre Çerkesler’den özür diledi

Bir Umut Yeter dizisinin güzel oyuncusu Esra Bilgiç Töre, dizi de geçen Çerkesler ile ilgili bir replik nedeni ile özür mesajı yayınladı.

Esra Bilgiç Töre Çerkesler'den özür diledi

Yayın hayatına Perşembe günü başlayan ardından da Cumartesi gününe alınan Bir Umut Yeter dizisinde ‘Çerkes kızı’ kelimesi geçen bir replik, Çerkesler tarafından tepki ile karşılandı.

Çerkesler’in, #ÇerkeslerÖzürİstiyor başlığı ile oluşturduğu hashtag’e duyarsız kalmayan dizinin oyuncusu Esra Bilgiç Töre, sosyal medya hesabından özür mesajı yayınladı. Töre, twitter hesabından şu sözleri paylaştı:

“Şahsım, oyuncu arkadaşlarım ve tüm ekibimiz adına sizlerden özür dilerim. Bu yanlış anlaşılmadan dolayı çok üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Gerekli birimlere izlediğimiz anda ilettik. Hassasiyetinizi paylaşıyorum. Sevgiler.”

DİZİ DE ÇERKESLER İLE İLGİLİ NE REPLİĞİ GEÇMİŞTİ?

Bunun sütü bozuk. Annesi şoförün yeğeniydi. Çok güzeldi. Tam bir Çerkes kızı. Kenan beyle mercimeği fırına verdi. Hamile kaldı. Kenan bey çocuğu doğurunca alıp annesine yol verdi”

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı