Esra Erol’un haklı tepkisi

Esra Erol'un haklı tepkisi

Esra Erol’la programının sevilen sunucusu Esra Erol’un eşi Ali Özbir, birden fazla kez sosyal medyada yapılan olumsuz yorumlara verdiği “hakaret” içeren cevaplarla eleştirilip, tepkilerin odağı haline geldi.

Yine yakın bir zamanda, geçtiğimiz haftanın başında “Esra Erol senin neyine aşık oldu acaba” diyen bir kullanıcısına, “s.kuk” kelimesini de içeren hakaret boyutunda verdiği cevapla, yoğun bir şekilde eleştirildi.

Ünlü sunucunun takipçileri de, Esra Erol’un eşinin bu fevriliğinden nasibini almamak için temkinli ve tedbirli yorumlar yaparken, kimisi ise söylediğimizi beğenmezse hakarete maruz kalabiliriz endişesi ile yorum yapmaktan kaçınıyor.

Haklı Tepki

Öyle ki Esra Erol’un yaptığı bir paylaşıma takipçisi, “Aman bir şey yazmayalım kocası hakaret ede” yazarak bu endişesini açık açık beyan etti. Ünlü sunucu Esra Erol, “Çocuklarla fotoğraf çektirmek sanıldığı kadar kolay değil. Herkese en kalpten sevgilerimizi sunarız. İyi bayramlar en mutlusundan en keyiflisinden hem de…” paylaşımına gelen bu yoruma da kayıtsız kalmadı ve cevap verdi. Cevabını da da gayet nazik, üslubu yerinde ve takdir edilen bir tavırla yazdı.

Başarılı sunucu aileye laf edilince cevap vermek durumunda kalınıyor dediği o mesajında, “Eğer ailesine laf eden biri olursa tabi!!! Yorum yaparken herkes sınırlarını bilirse. Buradaki durum şu delirtip delirtip sonra karşına geçip işte bu deli demek gibi bir şey! Herkesin bir sınırı kırmızı çizgileri var. Eğer onları aşan biri olursa tepki vermek Allah’ın emri! Bende sizin sayfanıza girip kocanıza yada size kalp ve beyin süzgecinden geçirilmemiş bir cümle kurarsam ne demek istediğimi anlarsınız.” cümlesini kurdu.

Nitekim Ali Özbir’in son hakaretinde aileye değil, direkt olarak Ali Özbir’e söylenmiş bir söz bulunuyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*