Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Esra Eron ve Hakan Ural’dan peş peşe yanıtlar

Televizyon

Esra Eron ve Hakan Ural’dan peş peşe yanıtlar

TV 8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programdan ortalığı karıştıran bir iddia ile ayrılan Esra Eron ile suçladığı Hakan Ural arasında ki gerilim tırmanıyor.

Esra Eron ve Hakan Ural'dan peş peşe yanıtlar

TV 8 ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programlarından Gel Konuşalım’ın sunucuları arasında yer alan ve, ‘Kadına Şiddete Hayır’ tepkisi ile programdan ayrılarak, Hakan Ural’ın baskıcı bir anlayış ile programı domine etmeye çalıştığını söylemesinin yankıları sürüyor.

Esra Eron’un sosyal medyadan yaptığı bu açıklama sonrasında dün Eron’a yanıt veren Hakan Ural, “Bana iftira atıyor. Allah onu ve öfkesini ıslah etsin.” diyerek, iddiaların doğru olmadığını ifade etmişti.

Ural’ın bu cevabına karşına yeni bir paylaşımda bulunarak cevap veren Esra Eron, programdan ayrılığı sonrasında soluğu Milano’da alırken şu yanıtı verdi:

“Hakan Ural’a dava açmayacağım. Uğraşmak istesem yayında uğraşırdım. Ben izleyicilerime karşı neden ayrıldığımı açıklamak durumundaydım. Yayında bana cevap verdiği görüntüleri izlemedim bile!

İftira attığımı söylemiş, Allah’ın takdirine bırakıyorum. Allah her şeyi biliyor…”

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı