Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Esra Ersoy intihara kalkıştı

Magazin

Esra Ersoy intihara kalkıştı

Ciciş Kardeşler olarak tanınan Ceyda ve Esra Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy, terk edilmenin acısını ölümle bastırmak istedi.

Esra Ersoy intihara kalkıştı

Skandal kardeşler, her seferinde attıkları adımlar ile adlarından söz ettirmenin bir yolunu buluyor. Sokakta kavga etmelerden, polislere mukavemete kadar pek çok olayın içerisinde yer alan kardeşler bir kez daha benzer bir harekete imza attı.

12 yıldır birlikte olduğu sevgilisinin kendisini terk etmesi nedeniyle büyük bir buhrana düşen Esra Ersoy, 10 tane ilaç içerek intihara yeltendi. Söz konusu gelişme ise felaket tellalı olarak bilinen Onur Akay tarafından duyuruldu. İşte Akay’ın konu ile ilgili o yazısı;

“Cicişler lakabı ile tanınan Esra Ersoy, dün 10 adet ilaç içerek intihar teşebbüsünde bulundu. Yakınları tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Zamanında müdahale ile yeniden hayata döndürülen Esra, ölümden döndü ve şu an sağlık durumu iyi.

Geçmiş olsun dileklerimi iletmek için aradığımda, Esra telefonda ağlıyordu. 12 yıldır beraber olduğu sevgilisi tarafından terk edildiği için ölmek istediğini söyledi.

Basına yansımadı ama Esra, maalesef geçtiğimiz aylarda da kendisini arabanın önüne atarak intihar teşebbüsünde bulunmuştu. Ben bu olayı bildiğim halde yazmamıştım ama şimdi bana söz verdi ve bir daha intihar teşebbüsünde bulunmayacak.

İşte Esra’nın telefonda ağlayarak bana anlattıkları: Ben çok mutsuzum Onur’cum. Beni terk etti, inanmıyorum. Ben onu dünyanın en karakterli, en vicdanlı erkeği sanıyordum. İyi ki ölmedim bugün Onur’cum. Ölsem de onun umrunda değilmişim. Hastaneye gelmedi, aramadı bile. ‘Boşanacağım’ dedi ama 12 yıl geçti boşanmadı ve ben tekmeyi yedim. Ölene kadar yanımda olacağını söylemişti, inanmıştım ona. Erol Köse şahit kimler peşimden koştu ama ben kimseye bakmadım. Onun için aileme bile yalan söyledim. Tanıdığın bu psikolojisi bozuk Esra, aslında bu adamın yarattığı Esra’dır. 12 senenin kanıtlarını mahkemeye sunacağım ve 12 yılımı yiyen bu adama 2 milyon dolarlık manevi tazminat davası açacağım.

Acil şifalar diliyorum.”

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı