Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşlerde olay bitmiyor!

Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşlerde olay bitmiyor!

Yaz ayında Alaçatı’da saç saça, baş başa kavga etmeleri ile magazin gündeminde yer edinen Ersoy kardeşler, bir kez daha kavga ettiler. Bu kez ettikleri kavga ise kendilerine pahalıya patladı.

Arabada kavga eden iki kardeşten Esra Ersoy, kardeşi Ceyda Ersoy ile kavga edip sinirlenince, kardeşinin cep telefonunu arabanın penceresinden attı. Telefona ulaşmak için aradıklarında ise kapalı olduğunu fark ettiler. Bu sebeple sosyal medya hesabından paylaşımda bulunup, telefonu bulanların geri vermesi çağrısında bulunan Esra Ersoy, şu sözleri kaleme aldı:

Olay Bitmiyor

Ceydayla arabada tartıştık, o sırada ben onun iPhone 8 plus telefonunu arabanın camından dışarı attım. Sonrasında barıştık ama numarasını arıyoruz tam şarj olmasına rağmen telefonu kapalı çalıyor. Kim aldıysa ve kullanmayı ya da satmayı düşünüyorsa karakola bildireceğiz. IMEI numarasından telefonu kapattıracağız yani alan kişi geri verirse iyi olur yoksa ne satabilir, ne kullanabilir. Bunları yapmaya kalktığında da yakalanır. İnsanlık ölmüş. Normalde aradığımızda telefonu açıp bize teslim etmesi gerekirken yaptığı terbiyesizliğe bak! Yok yani telefona ihtiyacı varsa yenisini verelim, yeter ki içinde kardeşimin özelinin olduğu telefonunu geri versin, ayıp!

Tabi bunu yazan Esra Ersoy’un belli ki araçtan fırlattığında telefonun kırılmış, parçalanmış ve dolayısı ile kapanmış olabileceğini hesaba katmamış olacak ki, birilerinin çaldığını düşünüyor!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*