Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Esra Sönmezer’den dikkat çeken Hande Erçel açıklaması

Televizyon

Esra Sönmezer’den dikkat çeken Hande Erçel açıklaması

Oyunculuk ve sunuculuk yapan Esra Sönmezer, teve2 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Güzel isim programda, ününü kendisine borçlu olduğunu iddia ettiği Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ilişkisi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bugünün en popüler kadın oyuncularından biri olan Hande Erçel ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Sönmezer, Hande’nin güzellik yarışmasına katılmasını sağlayanın kendisi olduğunu iddia etti.

“Ben o yarışmada jüriydim ve ısrar ettim. İlla ki Hande olsun diye. Birinci de oldu zaten. O dönem bir kanalda magazin programı yapıyorduk. Tacıyla programımıza konuk oldu. Daha sonra 1-2 ay magazin programı sundu bizim kanalda. Birden ortadan kayboldu, sonra dizilerle çıktı piyasaya.” diyen Esra Sönmezer, “Hande tezgahtar olsaydı, Murat sevgili olmazdı. Onun popüler olduğunun farkında. Ev hanımı olsa yine sever ama bu kadar yüksek bir ihtimal olmazdı” diye sözlerine devam etti.

Çiftin ilişkisinin ne kadar süreceğine yönelik tahminleri sorulan Sönmezer, “Hande ve Murat birbirini seviyor gibi görünüyor. Belki evlenirler ama onları 5-10 sene evli göremeyiz her türlü iddiasına girerim” diye konuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı