Ezgi Mola, Alem’e kapak oldu

Ezgi Mola, Alem'e kapak oldu

Kelebekler, Aydede ve Organize İşler 2 filmlerinde yer alan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile de fenomenlik yolunda ilerleyen Ezgi Mola, ‘Alem’ dergisine kapak oldu.

Hayvan sevgisi ile bilinen, birden fazla köpeği olan ve onlara çocukları gibi bakan Mola, kapak olduğu Alem dergisine çocuk sahibi olmak istediğini anlattı.

Çocuğu ile büyümek istediğini söyleyen güzel oyuncu, “Bir köpeğim olduğunda, o benim yüreğimi sızlatıyor. Çocuğum olduğunu düşünüyorum, o duyguyu aklım almıyor heyecandan ölüyorum” diye konuştu.

Açıklamalarına devam eden Mola, “Star bir kadının, kış gelince pijamasının üzerine çoraplarını çekip uyuyor olduğunu görmek bana kendimi iyi hissettiriyor. Teknolojinin geldiği durumu hem çok heyecanlı hem de çok korkutucu buluyorum. Bilim insanları, 100 yıl içerisinde zaten yapay zekanın insanın yapabildiği her şeyi yapabileceğini öngörüyor. Sadece merhamet ve vicdan kalacak.

TEMİZLİK HASTASIYIM

Çok titizim, temizlik yapmadan edemiyorum. ‘Organize İşler 2’ çekiminde takma tırnak takıldı, hayatım durdu temizlik yapamadığım için” dedi.

alem dergisi ezgi mola

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*