Ezgi Mola ‘Faladdin’ uygulamasını kullanmam dedi

Ezgi Mola 'Faladdin' uygulamasını kullanmam dedi

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Bir tane uygulama varmış, fal bakıyorsun işte, çekiyorsun fotoğrafını işte sana yorum yapıyor. Maillerde whatsapp’da ne konuşuyorsan ona uygun söylüyor, kesin telefonda ki bilgileri takip ediyor.” dedi.

Mola açıklamalarında, “Şimdi benim annem dün halı yıkama ile ilgili internetten bir şeyler araştırmış, bugünde falı yollamış. İşte bir yün halı falınızda falan, yok artık! Olacak iş değil arkadaşlar! Dediğim gibi dün annem halı yıkama aradı diye yine halıyı söylemiş, arkadaşları ile yazışırken yağmur yağıyor, çatı katı muhabbeti yaptı diye çatıkatı evinizde demiş, yok artık benim bilgilerime bakıyor!” diye devam etti.

Kullanmam Dedi

Bu iddialar uzun süredir dillendiriliyor. Hatta programın sahibi Sertaç Taşdelen’e bu sorular yöneltildiğinde, whatsapp konuşmalarını takip ediyor, ortam dinliyor iddialarına verdiği yanıt ile bu iddiaları reddetmişti.

O sözlerinde, “Biz böyle bir şey yapabiliyor olsak, uygulama ile değil CIA ile çalışıyor olurduk, kaldı ki bunu whatsapp’ın kendisi bile yapamaz. Böyle bir teknoloji yok. 1 milyon kişinin whatsappını okuyacaksın, ortamı dinleyeceksin, bunları ayrı ayrı verilendireceksin, sahibine yazdıracaksın, böyle bir şey mümkün değil” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*