Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ezhel, 28 Ekim’de Volkswagen Arena’da!

Kültür Sanat

Ezhel, 28 Ekim’de Volkswagen Arena’da!

Rap müziğin yükselen isimlerinden biri olan urban sanatçısı Ezhel, 28 Ekim’de hayranları ile buluşup, muhteşem bir sahne performansına imza atmaya hazırlanıyor.

Ezhel, 28 Ekim'de Volkswagen Arena'da!

Rap müzik ile Eminem’le tanıştığını söyleyen, kısa bir süre önce de şarkılarında uyuşturucuya özendiriyor suçlaması ile gündeme gelen başarılı sanatçı, 28 Ekim’de Volkswagen Arena’da sahne alacak.

Sahnede başarılı şarkıcıya, Moğollar’ın başarılı ismi Cahit Berkay, Türk rap’inin öncü isimlerinden Ceza, alternatif müziğin genç yeteneklerinden Sena Şener konuk sanatçı olarak eşlik edecek.

Sena Şener ile çalışmayı çok istediğini söyleyen Ezhel bu vesile ile de büyük bir isteğini hayata geçirmiş olacak. Konserine 2 gün kalan Ezhel yaptığı açıklamada, hip-hop ile ilk Eminem’in performansları ile tanıştığını söylerken, tanıdıkça ve hikayesini öğrendikçe, özellikle de 8 Mile filminin ardından sanatçıya olan hayranlığının daha da arttığını dile getirdi.

Gitar, piyano, ney, def ve darbuka gibi müzik aletleri çalabilen şarkıcı, Freestyle King 2 yarışmasında birinci olmayı başarmıştı.. Seçtiği sahne ismini ise Osmanlıca sözlükten bulduğunu söylemişti.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı