Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Fahriye Evcen radyasyondan da korunuyor!

Magazin

Fahriye Evcen radyasyondan da korunuyor!

Bir süredir ekranlardan uzak olan, hamileliği nedeni ile de en az 1 yıl daha ekranlarda yer almayacağı kesinleşen Fahriye Evcen, sağlıklı bir hamilelik için hiç bir detayı atlamıyor.

Fahriye Evcen radyasyondan da korunuyor!

Hamileliğin geçtiğimiz ayında parfüm gibi kokuların midesini bulandırması sonrasında Burak Özçivit’e parfümü yasaklayan güzel oyuncu, bebeğini her türlü riskten korumak adına, telefona da mesafe koydu.

Zira cep telefonlarının yaydığı radyasyon sık sık gündeme getirilen bir konu. Bunun için önlem alan Evcen mümkün olmadıkça cep telefonu kullanmazken, mecburen kullanması gereken durumlarda da radyasyon engelleyici kullanıyor.

Hamileliğin dördüncü ayında olan Fahriye Evcen, bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrenince kendisi gibi oyuncu olan eşi Burak Özçivit ile erkek bebekleri için hazırlıklara başladı.

Hiç bir masraftan kaçınmayan çift, çocuklarının odasını şimdiden satın alırken, oda için 100 bin liranın üstünde masraf yaptı. Fahriye Evcen’in hamile olduğunun anlaşılmasından bu yana gözlerden uzak duran çift, mümkün olduğu kadar evde vakit geçirmeye özen gösteriyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı