Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Farah Zeynep Abdullah ilk single’nı çıkarıyor: “Bu Hangi Masaldı?”

Kültür Sanat

Farah Zeynep Abdullah ilk single’nı çıkarıyor: “Bu Hangi Masaldı?”

Vizyon için geri sayıma geçen Şampiyon isimli film ile beyazperde’de boy göstermeye hazırlanan Farah Zeynep Abdullah, single çıkarıyor.

Farah Zeynep Abdullah ilk single'nı çıkarıyor: "Bu Hangi Masaldı?"

SIYAD ödüllerinde en iyi aktrist olarak aday gösterildiği Unutursam Fısılda filminde kendi sesi ile şarkı söyleyen Farah Zeynep Abdullah, filmde 70’lerin ünlü bir ses sanatçısına hayat vermiş ve ‘Gel ya da git’ isimli şarkıyı seslendirmişti.

Filmdeki bu performansı büyük beğeni toplayan Abdullah’ın o sahnesi de, video paylaşım platformu youtube üzerinde 20 milyonu aşkın bir izlenme elde ederek, önemli bir başarı yakalamıştı.

Oyunculuk kadar, müzikte de başarılı olduğunu kanıtlayan oyuncu, Bu Hangi Masaldı? isimli ilk single’ı ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye’de dikey formatta çekilen ilk klip ile bir ilke imza atarken, klibin yönetmenliğini de Gizem Elçi üstlendi.

Sözü ve müziği Farah Zeynep Abdullah’ın kendisine ait olan şarkısı 16 Kasım 2018 Cuma günü müzik marketlerde ki yerini alacak.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı