Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Farah Zeynep Abdullah oyuncu sevgilisi ile görüntülendi

Magazin

Farah Zeynep Abdullah oyuncu sevgilisi ile görüntülendi

Aşırı zayıflaması ile hayranlarını korkutan, Dünya’nın en büyük sinema veritabanı olan IMDB listesinde ilk 500’e giren tek Türk olarak da gururlandıran Farah Zeynep Abdullah, sevgilisi ile ele ele objektiflere yakalandı.

Unutursam Fısılda ile 2014 yılında SIYAD’da en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah, kendisi gibi oyuncu olan, Vatanım Sensin’de Vecihi Hürkuş karakteri ile beğeni toplayan Ahmet Rıfat Şungar ile el ele görüntülendi.

Asmalımescit’te objektiflere yakalanan oyuncu çifte, yine bir başka oyuncu çift olan Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu eşlik etti. Sabah saatlerine kadar eğlenen 4 arkadaş, mekan çıkışında görüntülendi.

Abdullah, ayak üstü sorulara cevap vererek, “Her şeyin gayet güzel gittiğini ve yeni sezona hazırlandıklarını dile getirdi.” dedi.

IMDB listesinde ilk 500’e giren ilk Türk olan Abdullah’ın bu başarısı ise fazla uzun sürmedi ve 4.569 puanlık bir gerileme ile ilk 500’de ki yerini, ilk 5000’e bıraktı.

Ünlü çifte gecede eşlik eden isimler olan Ece Çeşmioğlu’da yeni sezonda Söz’ün kadrosuna katılan isimlerden oldu.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı