Fatih Ürek ‘Ateşle’ oynuyor

Fatih Ürek 'Ateşle' oynuyor

Alıngan kimliği ile bilinen, bir şey olduğunda dostlarını yanında görmek isteyen Demet Akalın, bunu göremeyince hemen kızıp, tavır alabiliyor. Geçmişte de farklı konularda pek çok örneği olan durumda, sosyal medyadan yanında olmayanlara sitem etmişliği de vardır.

Şu sıralar ise en zor günlerini geçiren Demet Akalın, arkadaşım dediği insanların bir telefonda olsa arayıp, ‘nasılsın, iyimisin’ demesini bekliyor. Demeyenlerin üstüne ise çizik atmaya devam ediyor.

Bunun son örneklerinden olan, bir davete katıldığı için sosyal medya hesaplarından sildiği sunucu Fatih Ürek oldu. Tüm bu haberlerin üstüne her iki taraftan da yazılı veya sözlü bir açıklama gelmedi ancak Fatih Ürek’ten manidar bir paylaşım geldi.

Ateşle Oynuyor

Ünlü isimlerin yer aldığı bir akşam yemeğine katılanlar arasında yer alan Fatih Ürek, sosyal medya hesabından bir fotoğraf karesi paylaştı. Fotoğrafta dikkat çeken ise, Hande Yener’e yakınlığı ile bilinen modacı Hakan Akkaya ile bir süredir Akalın’ın arasının kötü olduğu şarkıcı Bengü vardı.

En zor günümde yanımda değil diyerek sildiği Fatih Ürek’in bu paylaşımı, Demet Akalın’ın kendisine karşı aldığı tavrı umursamıyor denmesine neden oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*