Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Fekeli’nin gençliğini Kerem Alışık’ın oğlu Sadri Alışık oynayacak!

Dizi Haberleri

Fekeli’nin gençliğini Kerem Alışık’ın oğlu Sadri Alışık oynayacak!

Atv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da kadroya sonradan dahil olan Fekeli karakterinin gençliği için sürpriz bir isim ile anlaşıldı.

Fekeli'nin gençliğini Kerem Alışık'ın oğlu Sadri Alışık oynayacak!

Oyunculuğu ile Bir Zamanlar Çukurova dizisine renk katan Kerem Alışık, Fekeli karakteri ile büyük beğeni toplarken, dizi de Fekeli’nin gençlik dönemlerine doğru yapılacak yolculukta, oyuncunun gençliğini kendi oğlu oynayacak.

İlk dizi deneyimini Show Tv ekranlarında yayınlanan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ile yaşayan Kerem Alışık’ın oğlu Sadri Alışık, Atv’nin Perşembe akşamlarına damga vuran dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da Fekeli karakterinin gençliğine hayat verecek.

Baba-oğul olarak ilk kez bir projede birlikte rol alan Kerem Alışık ve Sadri Alışık, bu tecrübenin keyif verici olduğunu belirtti. Babasına olan benzerliği ile bilinen, dedesinin adını taşıyan Sadri Alışık, Fekeli’nin gençliğini oynaması için ‘benzerlik’ açısından yapılabilecek en iyi tercih oldu.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı