Fenomenlikten oyunculuğa

Fenomenlikten oyunculuğa

Son dönemlerin modası olan youtuberlara sinema filmi çekme, dizilerde rol verme furyasına dahil olan son isim Youtuber Hayrettin Kocaoğlu oldu. Paylaştığı videolar ile büyük beğeni toplayan Kocaoğlu, Kalk Gidelim’de Ercan karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Milliyet’e açıklamalarda bulunan youtuber, oyunculuğa giriş sürecini, Staff Film’den gelen teklif ile başladığını belirtti. İlk dizisi olacağı için titiz davrandığını, yapım ekibinden aldığı enerji ve güven sonrasında da çok zorlanmadan kabul ettiğini ifade etti.

hayrettin karaoğuz kalk gidelim

2. sezonu ile ekranlara gelen dizide rol almanın avantajı olarak, projenin tutmuş olmasını gösterirken, dezavantajı olarak da izleyici karakteri nasıl karşılar diye gördüğünü söyleyen Karaoğuz, “Ama kadro harika, canlandıracağım karakterin de sevileceğini düşünüyorum.” dedi.

Mahalleyi dolandırmaya gelen Ercan içinde, Nurcan’ın Hollanda’dan gelen kardeşi olduğunu söyleyen Karaoğlu, yalan söyleyen, kendini olmadığı biri gibi gösteren ve hedefine de mahallenin zengini Hanımağa Meryem’i alan bir karakter olacak diyor.

Uzun süre eleştirilen dizilerin çekim sürelerinin uzun olmasına da değinen youtuber, çıkan iş iyi olunca, ekipte uyumlu olunca bu süre insanı rahatsız etmiyor diye konuştu.

Meslektaşları gibi bir sinema filmi projesi olduğunu da açıklayan Karaoğuz, “Uzun yıllardır üzerinde çalıştığımız, ekip olarak yazdığımız ve çekeceğimiz bir sinema filmi projesi var” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*