Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ferdi Merter yoğun bakımda vefasızlıkla mücadele ediyor

Magazin

Ferdi Merter yoğun bakımda vefasızlıkla mücadele ediyor

Daha 1 yaşındayken Yeşilçam ile tanışan, 6 yaşında seslendirme sanatçılığı yapmaya başlayan 1962-2004 yılları arasında da Devlet tiyatrolarında çeşitli görevlerde bulunan usta isim hala yoğun bakımda tedavi görüyor.

Ülkenin genetiklerinden kaynaklı bir durum olsa gerek ki kariyerinin şaşalı dönemlerinde değilse, başrolleri oynamıyorsa o sanatçıya bir şey olmaya dursun, kimse hatırlamaz, kimse aramaz, kimse sormaz..

Nitekim usta oyuncu Ferdi Merter’de yoğun bakımda hastalık ile değil bu vefasızlıkla mücadele ediyor. Acı Hayat, Kurtlar Vadisi Pusu ve son olarak da Kiralık Aşk gibi reyting lideri dizilerde önemli roller üstlenen Ferdi Merter’i buralardan arayan yalnızca bazı set ekibi çalışanları..

Babasına yapılan bu vefasızlıktan ötürü üzgün olan kızı Almula Merter, ilk 3 ay aranıp sorulduğunu şimdi ise kimselerden ses çıkmadığını belirtiyor ve sadece tek bir ismi tenzih ediyor. O da oyunculuğu ve kişiliği ile usta oyuncu Halit Ergenç. Merter ile birlikte rol almışlığı olmamasına yardım etmeye çalışan tek kişinin o olduğunu söylüyor Almula Merter.

Film San’da başkan olduğu dönemlerde peşinden ayrılmadığını söylediği, seçilmesi dahi söylemleri nedeni ile olay olan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu defalarca aramasına rağmen geri dönmemesinden tutun da, röportaj yapan ancak ha bugün ha yarın yayınlayacağız diyen Sözcü gazetesine kadar, aileyi gücendiren ne varsa HT’den Esin Övet’e içini döküyor Almula Merter. Ha tabi, vefa sadece İstanbul’da bir semt adıymış demeyi de ihmal etmiyor!

Almula Merter

Ferdi Merter ve kızı Almula Merter

Bizde usta oyuncuya acil şifalar diliyoruz, umarız bir an önce sağlığına kavuşur.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı