Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ferhat Göçer yapacağı basın açıklamasından vazgeçti

Magazin

Ferhat Göçer yapacağı basın açıklamasından vazgeçti

Geçtiğimiz gün Kanal D ekranlarında 2. Sayfa isimli televizyon programına konuk olan Ferhat Göçer’in kızı bir takım açıklamalarda bulunmuştu.

Ferhat Göçer yapacağı basın açıklamasından vazgeçti

Ferhat Göçer, 2. Sayfa programına konuk olarak, ‘baba sevgisine hasret kaldım’ diyen kızı Yağmur’un açıklamaları sonrasında sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesaj ile, Çarşamba günü sabah 10.30’da basın açıklaması yapacağını duyurmuştu.

Babasının kendisini 8.5 aydır aramadığını belirterek, “babam benim en büyük yaram” demesi sonrasında sosyal medyada tepki çeken Ferhat Göçer, yapacağını duyurduğu basın açıklamasından son anda vazgeçti.

Basın açıklamasını iptal eden Ferhat Göçer, bunun yerine yazılı bir açıklama sundu. Ferhat Göçer, 2 çocuğumu birbirinden ayırmadım dediği açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“İki tane evladım var hiçbir zaman birini diğerinden ayrı tutmadım, ikisini de dünyadaki en değerli varlıklarım olarak çok sevdim ve seveceğim. Yağmur’un donanımlı, kendi ayakları üzerinde duran bir birey olması adına, gerek sağlığı, gerekse eğitimi için bugüne kadar maddi ve manevi hiç bir fedakârlıktan kaçınmadım, bundan sonra da kaçınmayacağım.

Bir baba olarak iyi bir evlat yetiştirebilmek için gördüğüm yanlışları uyarmak, müdahale etmek ve her koşulda onun yanında olmak bu hayattaki en önemli varlık sebebim. Benim için her şeyden önce evlatlarım gelir.

Bu konunun aile arasında halledilmesi gereken bir problem olması, magazine daha fazla yansımaması ve Yağmur’un daha fazla zarar görmemesi adına kızımla iletişime geçtim.

Magazin dünyasından ricam kızımın içinden geçtiği zorlukların hassasiyetini göz önünde bulundurarak bugüne kadar göstermiş oldukları özeni devam ettirmeleridir. Bu zor süreçte gerek kendi adıma gerek kızım adına göstereceğiniz anlayış ve destek için şimdiden teşekkür ediyorum.”

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı