Ferzan Özpetek’in filmi Napoli’nin Sırrı, İtalya’dan sonra Türkiye’de!

Ferzan Özpetek'in filmi Napoli'nin Sırrı, İtalya'dan sonra Türkiye'de!

İtalya’da 28 Aralık 2017’de vizyona girip, gişede büyük başarı elde eden Napoli’nin Sırrı, suç ile aşk arasında sıkışıp kalan bir kadının hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

Başrolüne bir başka filmi olan Karşı Pencere’de rol alan Giovanna Mezzogiorno’yu oturtan Özpetek, İstanbul Kırmızısı isimli filminin ardından Napoli’nin Sırrı ile Türkiye’de sinemaseverler ile buluşacak.

Türkiye’den sonra İtalya’da

Kadrosunda Alessandro Borghi, Maria Pia Calzone, Luisa Ranieri ve Isabella Ferrari’nin de rol aldığı film, konusu itibari ile beklenmedik bir andan hayatına giren bir aşk ile işlenen bir suç arasında sıkışan Adriana adındaki bir kadının hikayesini anlatıyor.

Genç bir kadın olan Adriana, Napoli’de gittiği bir partide Andrea adındaki bir adamla tanışır. Andrea, özgüveni yüksek olan, çekici bir adamdır. Geceyi Andrea ile geçiren Adriana, hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Genç kadın, hayatının değişeceğini, her şeyin güzel olacağını düşlerken, Andrea’nın buluşmaya gelmemesi genç kadını hayal kırıklığına uğratır. Hayatına geri dönen Adriana, otopsi yapmak için işe gittiğinde gizemli bir soruşturmanın ortasında kalır. Şüpheli bir cinayete kurban gitmiş bir bedeni inceleyen Adriana, bu karanlık sırrın gizemini çözebilecek midir?

Film Türkiye’de 26 Ekim 2018 Cuma günü vizyonda olacak.

napoli'nin sırrı afiş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*