Fettah, Malazgirt Zaferine ‘Can’ verdi

Fettah, Malazgirt Zaferine 'Can' verdi

Cumhurbaşkanlığı’nın himayesimde gerçekleştirilen kutlama etkinliğin de sahneye çıkan sevilen şarkıcı Fettah Can, şarkılarını seslendirdi, gece boyu söylediği şarkılar ile Malazgirtli’ler için unutulmaz bir performans sergiledi.

Tarihi Milli Park alanında gerçekleşen, binlerce insanın katılım sağladığı etkinlik konserinde sanatçının sahnesi öncesinde Malazgirt Kaymakamı ve Kayyum ile Belediye Başkan Vekilliğine atanan Soner Kırlı, Türkiye çapında sevilen sanatçıları Malazgirt ilçesine getirmeye devam edeceğiz dedi.

Etkinlikler kapsamında Fettah Can’ın sahne alacak olması etkinliğe tat kattı diyen Kaymakam, ilçede ki vatandaşların yoğun katılımının da kendilerini memnun ettiğini belirtti.

Konserlerin devam edeceği müjdesini de veren Kırlı, Cumartesi günü de Grup Dergah ve Grup Tillo’nun sahne alacağını duyurdu. 26 Ağustos Pazar akşamı Cumhurbaşkanı’nın da katılacağı etkinlikte ise sahne alacak isimlerin İmera ve Türk Halk müziği sanatçısı Zara olacağını söyledi.

Şarkılarını seslendirirken kendisine eşlik eden vatandaşlara teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Fettah Can, bu anlarda çekilen fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*