Fox’dan açıklama geldi! 4N1K İlk Aşk bitiyor mu, final yapacak mı?

Fox'dan açıklama geldi! 4N1K İlk Aşk bitiyor mu, final yapacak mı?

Yeni sezon için zayıf halka olarak görülen, yayınlandığı Cuma gününde, Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamid, İstanbullu Gelin gibi rakipleri ile mücadele şansı az bulunan 4N1K İlk Aşk’ın final yapabileceği iddiaları da son zamanlarda dillendirilmeye başlandı.

Fakat 4N1K İlk Aşk Fox’un beklentilerini tamamen karşılayan, istedikleri hedef kitleye ulaştıran bir yapım oldu. Yüksek reytinglere ulaşmasa da Fox’un hedef kitlesinin üstünde bir karşılık buldu.

Bilhassa sosyal mecrada çok güçlü bir yapım olan ve yayınlandığı günler kadar, yayınlanmadığı günlerde de sosyal medya’nın en çok konuşulanlarından olan 4N1K İlk Aşk, yeni sezonda Fox Tv’nin arkasında durmayı hedeflediği yapımlar arasında yer alıyor, tabi tek bir şartla! O da dizinin çok büyük bir reyting kaybına uğramaması.

Dizinin fanlarına burada büyük görev düşerken, dizisine olan ilgilerini kaybetmemeli, izlemeli, izlettirmeli ki dizi final yapmasın. İşte 4N1K ile ilgili FOX’un genel müdürü Cenk Soner’in yaptığı o açıklama:

Biz bu yazı gençlere yatırım yaparak geçirdik. Çünkü bugünün gençleri geleceğin televizyon izleyicisi olacak. Bu yaz 4N1K-2 filmini ve 4N1K İlk Aşk dizisini yaptık. Hedef kitlemizin çok üstünde karşılığını aldığımız bir iş oldu. Çok yüksek reytingler almadı ama hedef kitlesine ulaştı. Dijital tarafta izlenmesi çok yüksek. Sosyal medyası yüksek. Sezonda büyük bir rekabetin ortasında, yüksek dramların ortasında zorlanacaktır. Ama ciddi bir reyting kaybı yaşamadıkça dizinin arkasında duracağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*